I kolejny raz z inicjatywy przemyskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W tym tygodniu pojemnik zamontowano na terenie osiedla Reymonta.
– Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Wspólnoty Mieszkaniowej Reymonta 15,13,11 za dofinansowanie zakupu serca. Przypominamy, że nasze czekają na Wasze nakrętki – zaznacza TPD.
Przypominamy, że zakup kolejnych serc dla Przemyśla można wesprzeć poprzez zbiórkę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejne ułatwienie dla firmy śmieciarskiej,W nagrodę dostaniemy podwyżkę opłaty za wywóz śmieci.
2 mld na tvpis, 1mld w błoto -elektrownia w Ostrołęce- i inne defraudacyjne "pomysły" partii, zamiast na ciężko chore dzieci i ich leczenie. To jest właśnie hipokrytyczna polityka o zdrowie i dobro rodziny.
Coś ci się POmyliło że złodziejami z PO-PSL
Kolejne ułatwienie dla firmy śmieciarskiej,W nagrodę dostaniemy podwyżkę opłaty za wywóz śmieci.
2 mld na tvpis, 1mld w błoto -elektrownia w Ostrołęce- i inne defraudacyjne "pomysły" partii, zamiast na ciężko chore dzieci i ich leczenie. To jest właśnie hipokrytyczna polityka o zdrowie i dobro rodziny.
Coś ci się POmyliło że złodziejami z PO-PSL