Reklama

Kolejne serce na nakrętki pojawiło się w Przemyślu

I kolejny raz z inicjatywy przemyskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. W tym tygodniu pojemnik zamontowano na terenie osiedla Reymonta.

– Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Wspólnoty Mieszkaniowej Reymonta 15,13,11 za dofinansowanie zakupu serca. Przypominamy, że nasze czekają na Wasze nakrętki – zaznacza TPD.

Przypominamy, że zakup kolejnych serc dla Przemyśla można wesprzeć poprzez zbiórkę.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    to pewne - niezalogowany 2021-05-14 17:44:14

    Kolejne ułatwienie dla firmy śmieciarskiej,W nagrodę dostaniemy podwyżkę opłaty za wywóz śmieci.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miś - niezalogowany 2021-05-16 09:49:02

    2 mld na tvpis, 1mld w błoto -elektrownia w Ostrołęce- i inne defraudacyjne "pomysły" partii, zamiast na ciężko chore dzieci i ich leczenie. To jest właśnie hipokrytyczna polityka o zdrowie i dobro rodziny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Koperciaż - niezalogowany 2021-05-16 14:01:31

    Coś ci się POmyliło że złodziejami z PO-PSL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama