Nakrętki z wypełnionego po brzegi serca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku wesprą przeworszczankę Michalinkę Kułakowską. Kolejne serce stanęło na placu przy supermarkecie Intermarché w Przeworsku.
Pojemnik pojawił się dzięki inicjatywie przewodniczącego Rady Miasta Przeworska Tomasza Majby, przy pomocy pracowników MOSiR Przeworsk.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze