Reklama

Kolejne serce na nakrętki w Przeworsku [ZDJĘCIA]

Nakrętki z wypełnionego po brzegi serca przy Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku wesprą przeworszczankę Michalinkę Kułakowską. Kolejne serce stanęło na placu przy supermarkecie Intermarché w Przeworsku.

Pojemnik pojawił się dzięki inicjatywie przewodniczącego Rady Miasta Przeworska Tomasza Majby, przy pomocy pracowników MOSiR Przeworsk.

UM przypomina, że należy zbierać nakrętki:
– z plastikowych butelek, po nabiale czy soku w kartonie, różnego rodzaju nakrętki po kosmetykach, płynach do prania, płukania czy innych środkach czyszczących

Nie należy wrzucać:
– metalowych kapsli, baterii, puszek czy innych elementów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama