Do tej pory na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 818 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 440 osób wyzdrowiało, 55 zmarło.
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje dziś, 8 lipca, że kolejne 9 osób wyzdrowiało, to: 4 osoby z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z miasta Rzeszowa, 2 osoby z powiatu sanockiego i mieszkanka powiatu stalowowolskiego.
Nowych 27 potwierdzonych przypadków to:
15 osób z powiatu jarosławskiego w tym sześć kobiet i dziewięciu mężczyzn ( izolacje), 4 osoby z miasta Przemyśla w tym trzech mężczyzn i kobieta (hospitalizacja i izolacje), 2 mężczyzn z powiatu przemyskiego (izolacje), 3 osoby z powiatu przeworskiego – kobieta i dwóch mężczyzn (izolacje), 2 osoby kobieta i mężczyzna z powiatu łańcuckiego (hospitalizacja), mężczyzna z powiatu mieleckiego (izolacja).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wracają do zdrowia ludzie młodzi i w sile wieku i o jest normalne.Tej szansy niestety nie maja ludzie starsi i pamietajmy o tym zbytnio ich nie narażając na utratę życia.Są tacy co chcą Ich wykorzystac do swoich celów.Nie pozwólmy na to
A ty kolego nie wykorzystujesz? Cwany gapa, troskliwego udaje. Jeszcze dopisz żeby szczególnie uważali ci z wiosek i z niższym wykształceniem. A tak na marginesie to starość u ciebie zaczynają się od jakiego wieku? Bo obecny prezydent ma przewagę już od kategorii 40+. Ludzie badzcie ostrożni, zachowujcie dystans, ubierzcie maski,rękawiczki i głosujecie jak wam sumienie dyktuje.
Osoby starsze z wiosek nie czytaja Życia szczególnie w wersji elektronicznej.Ci mniej jak powiadasz wykształceni nigdy z komputerem się nie zetknęli.A starość ta biologiczna zaczyna sie w wieku około 55 lat a od 60-ciu jest zjawiskiem galopującym i zależy od organizmu jak sie rozwija.A moje post pod tym artykułem nie jest związany z polityką co nie można powiedziec o Twoim wręcz nakazującym głosowanie.A to czy będzie głosowac czy też nie należy do wolnych ludzi.Wyobraź sobie,ze tacy jeszcze są i potrafia myśleć samodzielnie bez pomocy różnej maści wodzów.Jedno jest pewne.Wirus zagraża tylko osobom starszym i Tych należy chronić wszelkimi sposobami przed zarażeniem niezależnie czy są ze wsi,miasteczka czy miasta.Oni wszyscy są ludźmi,naszymi krewnymi i każde życie jest cenne bez segregacji jaką czynisz na tych wiejskich i pozostałych
https://nowiny24.pl/koronawirus-w-sklepach-lidl-w-przemyslu-i-w-parafii-w-ostrowie-sanepid-potwierdza-nowe-zakazenia/ar/c1-15069142https://nowiny24.pl/kwarantanna-w-wyzszym-seminarium-duchownym-w-przemyslu/ar/c1-15069314Ponoć nie wesoło jest również w DPS w Huwnikach, ruszyła lawina?
Zbyt szybkie poluzowania na imprezy i tłumne uroczystości przynoszą efekty najważniejsze wybory później wrócimy do klatek jak dwa miesiące temu i mogą nas czekać znowu święta w izolacji
Wegetarianizm wzmacnia organizm !!!YOUTUBE.COM - OD 30 LAT BEZ MIĘSA - POZNAJ PANIĄ IRENKĘ
https://www.youtube.com/watch?v=l9iKK9vtaT4
https://www.youtube.com/watch?v=txQzg30hjkw
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali liste zaleceń na epidemię COVID -19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.zostanwege.plCHCESZ WZMOCNIĆ ODPORNOŚĆ W CZASIE KORONAWIRUSA? NIE JEDZ MIĘSA - GREN-NEWS.PL
Ludzie ogarnijcie się. Właśnie o to chodzi w tym wszystkim aby siać strach. Odpowiednie naglośnienie każdego przypadku to jest to o co chodzi w tym wszystkim. Niestety každy inny przypadek jakiejkolwiek innej choroby jest nieważny teraz. Zaplanowana i przemyślana akcja. Nie ma żadnej pandemii. Odwagi
mieszkam na dużym osiedlu nikt nie jest chory no to gdzie jest ta pandemia ale znałem dużo ludzi którzy umarli czy to na raka czy zawał czy inne choroby i to jest właśnie pandemia...
Panie Tadeuszu, naprawdę chodziło o troskę o ludzi starszych? A mnie się wydaje że bardziej o wynik wyborów. Pisanie o tym, że ludzie z niższym wyksztalceniem nie używają komputerów go już szczyt wszystkiego. Skąd ta pogardą. Niech każdy odpowiada sam za siebie, po co manipulować, udawać troskę. Każdy ma prawo do głosu i nic innym do tego.
Ale nawyk mycia rąk, czy zakrywania twarzy przy kichaniu, czy kaszlu niech pozostanie. Pewien dystans w kolejkach też nie jest zły. Oprócz tego zdrowy rozsądek i jakoś trzeba żyć. Tego wirusa się nie da zwyciężyć, jest i pozostanie. Trzeba się z tym pogodzić.
To, że ludzie umierają również na inne choroby nie wyklucza istnienia koronawirusa i tego, że jest przyczyną zgonów. A na twoim osiedlu jest cała masa chorych tylko po prostu o tym nie wiesz.
Do @ Jan 188.114.88.157 / 185.184.124.41; nie wiem czy Twoją intencją jest wytonowanie obawy przed tą chorobą, co byłoby pozytywne czy też lekceważenie wirusa wynikające z, właśnie z czego? Potwierdzono 2 przypadki w DPS Huwniki i tylko bardzo szczęśliwy zbieg okoliczności uratuje tych starszych ludzi, potwierdzono dzisiaj 44 zachorowania w zakładach mięsnych w Jarosławiu https://nowiny24.pl/w-zakladach-miesnych-w-jaroslawiu-koronawirusem-zarazilo-sie-44-pracownikow/ar/c1-15071068 .Popatrz co się dzieje na całym świecie ,zmarło na wirusa już oficjalnie ponad pół miliona osób, podejrzewam że w USA i Brazylii zmarłych osób mieszkających wcześniej na ulicy nikt nie liczy. Wczoraj na jednej ze stacji telewizyjnej leciał film dokumentalny o przebiegu choroby w Włoszech, wstrząsający był lacz starszego lekarza który mówił o podejmowaniu decyzji kto będzie żył a kto umrze. Nie twierdzę że należy panikować ale lekceważenie jest nie na miejscu.
Wszystko prawda, ale faktem jest, że liczba zgonów jest nawet mniejsza niż w 2019. Rozumiem, że testów jest mało, ale gdyby było tak zle, to jednak te statystyki by to wykazały.
Starszym osobom trzeba pomagać, zwłaszcza teraz.
Ciekawe kto i dlaczego kłamie; dzisiaj w godz. przedpołudniowych podano że na podkarpaciu było w ciągu ostatniej doby 16 zachorowań podczas gdy w samych zakładach mięsnych w Jarosławiu wczoraj stwierdzono 44 przypadki, dzisiaj doszło kolejnych 18. Ministerstwo Zdrowia okłamuje społeczeństwo, zataja faktyczna ilość zachorowań chyba że dziennikarze piszą bzdury.https://nowiny24.pl/nowe-zakazenia-koronawirusem-w-zakladach-miesnych-w-jaroslawiu-wirusa-ma-juz-59-pracownikow-zdjecia/ar/c1-15072756
Wracają do zdrowia ludzie młodzi i w sile wieku i o jest normalne.Tej szansy niestety nie maja ludzie starsi i pamietajmy o tym zbytnio ich nie narażając na utratę życia.Są tacy co chcą Ich wykorzystac do swoich celów.Nie pozwólmy na to
A ty kolego nie wykorzystujesz? Cwany gapa, troskliwego udaje. Jeszcze dopisz żeby szczególnie uważali ci z wiosek i z niższym wykształceniem. A tak na marginesie to starość u ciebie zaczynają się od jakiego wieku? Bo obecny prezydent ma przewagę już od kategorii 40+. Ludzie badzcie ostrożni, zachowujcie dystans, ubierzcie maski,rękawiczki i głosujecie jak wam sumienie dyktuje.
Osoby starsze z wiosek nie czytaja Życia szczególnie w wersji elektronicznej.Ci mniej jak powiadasz wykształceni nigdy z komputerem się nie zetknęli.A starość ta biologiczna zaczyna sie w wieku około 55 lat a od 60-ciu jest zjawiskiem galopującym i zależy od organizmu jak sie rozwija.A moje post pod tym artykułem nie jest związany z polityką co nie można powiedziec o Twoim wręcz nakazującym głosowanie.A to czy będzie głosowac czy też nie należy do wolnych ludzi.Wyobraź sobie,ze tacy jeszcze są i potrafia myśleć samodzielnie bez pomocy różnej maści wodzów.Jedno jest pewne.Wirus zagraża tylko osobom starszym i Tych należy chronić wszelkimi sposobami przed zarażeniem niezależnie czy są ze wsi,miasteczka czy miasta.Oni wszyscy są ludźmi,naszymi krewnymi i każde życie jest cenne bez segregacji jaką czynisz na tych wiejskich i pozostałych