Reklama

Kolejne zakażenia w Przemyślu i naszych powiatach

Do tej pory na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 818 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 440 osób wyzdrowiało, 55 zmarło.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje dziś, 8 lipca, że kolejne 9 osób wyzdrowiało, to: 4 osoby z powiatu jarosławskiego, 2 osoby z miasta Rzeszowa, 2 osoby z powiatu sanockiego i mieszkanka powiatu stalowowolskiego.

Nowych 27 potwierdzonych przypadków to:

15 osób z powiatu jarosławskiego w tym sześć kobiet i dziewięciu mężczyzn ( izolacje), 4 osoby z miasta Przemyśla w tym trzech mężczyzn i kobieta (hospitalizacja i izolacje), 2 mężczyzn z powiatu przemyskiego (izolacje), 3 osoby z powiatu przeworskiego – kobieta i dwóch mężczyzn (izolacje), 2 osoby kobieta i mężczyzna z powiatu łańcuckiego (hospitalizacja), mężczyzna z powiatu mieleckiego (izolacja).
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-07-08 13:39:06

    Wracają do zdrowia ludzie młodzi i w sile wieku i o jest normalne.Tej szansy niestety nie maja ludzie starsi i pamietajmy o tym zbytnio ich nie narażając na utratę życia.Są tacy co chcą Ich wykorzystac do swoich celów.Nie pozwólmy na to

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ap - niezalogowany 2020-07-08 14:03:05

    A ty kolego nie wykorzystujesz? Cwany gapa, troskliwego udaje. Jeszcze dopisz żeby szczególnie uważali ci z wiosek i z niższym wykształceniem. A tak na marginesie to starość u ciebie zaczynają się od jakiego wieku? Bo obecny prezydent ma przewagę już od kategorii 40+. Ludzie badzcie ostrożni, zachowujcie dystans, ubierzcie maski,rękawiczki i głosujecie jak wam sumienie dyktuje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-07-08 15:57:48

    Osoby starsze z wiosek nie czytaja Życia szczególnie w wersji elektronicznej.Ci mniej jak powiadasz wykształceni nigdy z komputerem się nie zetknęli.A starość ta biologiczna zaczyna sie w wieku około 55 lat a od 60-ciu jest zjawiskiem galopującym i zależy od organizmu jak sie rozwija.A moje post pod tym artykułem nie jest związany z polityką co nie można powiedziec o Twoim wręcz nakazującym głosowanie.A to czy będzie głosowac czy też nie należy do wolnych ludzi.Wyobraź sobie,ze tacy jeszcze są i potrafia myśleć samodzielnie bez pomocy różnej maści wodzów.Jedno jest pewne.Wirus zagraża tylko osobom starszym i Tych należy chronić wszelkimi sposobami przed zarażeniem niezależnie czy są ze wsi,miasteczka czy miasta.Oni wszyscy są ludźmi,naszymi krewnymi i każde życie jest cenne bez segregacji jaką czynisz na tych wiejskich i pozostałych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości