Reklama

Kolejny hat-trick Krzysztofa Pietlucha! Michałowicz bohaterem Wiązownicy. Orzeł lepszy od Startu

8 i 9 kwietnia br. zespoły IV ligi podkarpackiej rozegrały kolejną serię mistrzowskich spotkań. Na szczególną uwagę kibiców z regionu zasługiwały dwa mecze derbowe.

Drugi mecz i drugi hat-trick kapitana Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska Krzysztofa Pietlucha. Po trzech bramkach w Nowej Dębie, w minionej kolejce tyle samo zaaplikował bramkarzowi Stali Gorzyce. K. Pietluch strzelił już w tym sezonie 22 gole! Lider tabeli nie miał problemów z pokonaniem Stali Gorzyce 4:0 (2:0). Czwartą bramkę dla nich zdobył Krystian Wrona.
W 22. kolejce rozegrane zostały dwa mecze derbowe. KS Wiązownica po emocjonującym meczu pokonał u siebie Sokoła Sieniawa 2:1 (1:0), przede wszystkim dzięki kapitalnym interwencjom Bartłomieja Michałowicza. Bramki dla gospodarzy zdobyli Adrian Mołdoch i Kacper Rop (karny), dla pokonanych Dawid Gnatek.
Orzeł Przeworsk nie sprawił niemiłej niespodzianki swoim sympatykom i nie stracił ani punktu w Pruchniku. Wygrał minimalnie 0:1 (0:0). Autorem jedynego trafienia był Mateusz Świst.
Kolejne spotkanie wygrał Piast Tuczempy, którego ofiarą tym razem padła ekipa z Pisarowic. To był znakomity prezent dla obchodzącego w tym samym dniu 45. urodziny (!) Waldemara Jarocha. Podopieczni Marka Strawy wygrali 2:0 (1:0), a bramki zdobyli Kacper Rączka i Rafał Noga.
Nie powiodło się w Boguchwale Polonii Przemyśl, ale kiedy nie strzela się rzutu karnego („pudło” Mateusza Trawki w 55. min), to nie ma co myśleć o wywiezieniu z bardzo trudnego terenu jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Izolator wygrał 2:1 (2:1), a honorowe trafienia dla przemyślan zaliczył Krystian Solarz.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama