Nasz Czytelnik chce się z Wam podzielić urzekającymi zdjęciami zorzy polarnej, którą udało mu się uchwycić 17 marca w Grzegorzówce.
Andrzej Błoński ma 22 lata, mieszka koło Rzeszowa, w Grzegorzówce (gmina Hyżne). Jest studentem UR na wydziale sztuki. – Fotografią dość szybko się zainteresowałem, bo już w wieku 10 lat. Póki co jestem fotografem amatorem, ciągle się uczącym na własnych błędach, ale mam nadzieję, że w przyszłości to się zmieni i będę mógł podjąć pracę w tym zawodzie. Interesuję się meteorologią i to właśnie dzięki temu zainteresowaniu dowiedziałem się o możliwości wystąpienia zorzy polarnej na terenie Podkarpacia. Zjawisko zorzy dostrzegłem po godzinie 18.30 (trwało do 19.30) w swojej rodzinnej miejscowości w Grzegorzówce. Obserwacje ułatwiło mi to, że mieszkam na pogórzu. Na końcu mogę powiedzieć: MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ – mówi Andrzej Błoński.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
piękne!!!
PIĘKNE