Spacerujące po lesie na terenie Rudnika nad Sanem małżeństwo zauważyło dziś, 27 bm., wystający z ziemi pocisk.
O niezwykłym znalezisku, które uznano za pocisk burzący z czasów I wojny światowej, małżeństwo poinformowało policję ok. g. 9 rano. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce odnalezienia pocisku do czasu przyjazdu patrolu saperskiego, który przewiezie go do miejsca, gdzie zostanie bezpiecznie unieszkodliwiony.
Policja ostrzega!
Rozpoczął się sezon intensywnych prac polowych, podczas których wciąż nierzadko znajdowane są przedmioty pochodzące z okresu wojen. O takich znaleziskach natychmiast powiadamiajmy Policję, ponieważ mogą one stanowić realne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze