Reklama

Kolejny przemyski mistrz parkowania

Zdjęcie otrzymaliśmy od pana Krzysztofa, który 28 bm., o godzinie 14.46, próbował skorzystać z nowej, przemyskiej ścieżki dla wielbicieli jednośladów. Niestety... jak widać.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    spp - niezalogowany 2017-03-31 17:02:27

    Takich to SM powinna odholowywać na płatny parking. Jakby zapłacili te kilkaset plnów to by się nauczyli. Niestety, straż miejska udaje że  nie widzi...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zalamana - niezalogowany 2017-04-01 07:49:38

    Wzywać straż Moejska oni od tego są. To ich obowiązek

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jolo - niezalogowany 2017-04-02 16:02:05

    W  temacie parkowania: byłem dzisiaj na Kalwarii Pacławskiej i mam apel do ojczulków franciszkanów, gospodarzy terenu. Uporządkujcie ruch  miedzy cmentarzem a domem pielgrzyma do wieży widokowej ( zakaz ruchu od domu pielgrzyma do wieży widokowej!). Obserwowałem dzisiaj wjazdy ( ok. godz.11, aż pod wieżę widokową) różnych osobników w wypasionych furach RP, RPP, RPZ i inne lokalne. Normalni stoją na parkingach od dołu sanktuarium, wypasieni walą aż do wieży. A co? Kto im podskoczy. Czas się tym zająć. No i  TOALETY, TOALETY,TOALETY!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości