Zdjęcie otrzymaliśmy od pana Krzysztofa, który 28 bm., o godzinie 14.46, próbował skorzystać z nowej, przemyskiej ścieżki dla wielbicieli jednośladów. Niestety... jak widać.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Takich to SM powinna odholowywać na płatny parking. Jakby zapłacili te kilkaset plnów to by się nauczyli. Niestety, straż miejska udaje że nie widzi...
Wzywać straż Moejska oni od tego są. To ich obowiązek
W temacie parkowania: byłem dzisiaj na Kalwarii Pacławskiej i mam apel do ojczulków franciszkanów, gospodarzy terenu. Uporządkujcie ruch miedzy cmentarzem a domem pielgrzyma do wieży widokowej ( zakaz ruchu od domu pielgrzyma do wieży widokowej!). Obserwowałem dzisiaj wjazdy ( ok. godz.11, aż pod wieżę widokową) różnych osobników w wypasionych furach RP, RPP, RPZ i inne lokalne. Normalni stoją na parkingach od dołu sanktuarium, wypasieni walą aż do wieży. A co? Kto im podskoczy. Czas się tym zająć. No i TOALETY, TOALETY,TOALETY!
Takich to SM powinna odholowywać na płatny parking. Jakby zapłacili te kilkaset plnów to by się nauczyli. Niestety, straż miejska udaje że nie widzi...
Wzywać straż Moejska oni od tego są. To ich obowiązek
W temacie parkowania: byłem dzisiaj na Kalwarii Pacławskiej i mam apel do ojczulków franciszkanów, gospodarzy terenu. Uporządkujcie ruch miedzy cmentarzem a domem pielgrzyma do wieży widokowej ( zakaz ruchu od domu pielgrzyma do wieży widokowej!). Obserwowałem dzisiaj wjazdy ( ok. godz.11, aż pod wieżę widokową) różnych osobników w wypasionych furach RP, RPP, RPZ i inne lokalne. Normalni stoją na parkingach od dołu sanktuarium, wypasieni walą aż do wieży. A co? Kto im podskoczy. Czas się tym zająć. No i TOALETY, TOALETY,TOALETY!