Do tej pory na Podkarpaciu potwierdzono 325 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 192 osoby wyzdrowiały, 19 zmarło.
fot.Bartosz Kielar Dziś, o g. 17, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o:
nowych 8 potwierdzonych przypadkach zakażenia
starszy mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego (hospitalizacja)
2 kobiety w sile wieku z m. Tarnobrzeg (hospitalizacja)
kobieta w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja)
starszy mężczyzna z m. Przemyśla (hospitalizacja)
3 osoby z powiatu kolbuszowskiego – starsza kobieta i mężczyzna oraz dziecko (izolacja)
kolejnych 12 osobach, które wyzdrowiały
3 osoby z powiatu dębickiego
3 osoby z miasta Rzeszowa
2 osoby z powiatu stalowowolskiego
oraz po jednej osobie z powiatów jasielskiego, przeworskiego, rzeszowskiego i tarnobrzeskiego.
no to juz tylko bieszczady