Potwierdzono kolejny przypadek koronawirusa SARS-COV-2 w województwie podkarpackim.
Zakażony to starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego. Jego stan zdrowia lekarze określają jako dobry, obecnie przebywa w ścisłej kwarantannie. Jak podają służby prasowe wojewody podkarpackiego, aktualnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7731 osób, a 9050 poddane jest kwarantannie. – Hospitalizowanych jest 65 osób. Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1591 testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 44 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COS-2 – informuje Małgorzata Waksmundzka –Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego. Do tej pory w wyniku zakażenia SARS-COV-2 zmarła jedna osoba z obszaru Podkarpacia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzi umierających na powikłania pogrypowe lub raka nikt nie liczy tylko główna przyczyna koronawirus proponuję zrobić porównanie chorób gdzie większą smiertelnosc
Ma ktoś informacje ile testów zostało wykonanych w województwie podkarpackim ? Ile jest pozytywnych i ile negatywnych ? konkretne liczby ?
A ile osób na grypę zmarło????
Ludzi umierających na powikłania pogrypowe lub raka nikt nie liczy tylko główna przyczyna koronawirus proponuję zrobić porównanie chorób gdzie większą smiertelnosc
Ma ktoś informacje ile testów zostało wykonanych w województwie podkarpackim ? Ile jest pozytywnych i ile negatywnych ? konkretne liczby ?