Reklama

Kolejny raz w to samo ogrodzenie

11/07/2016 10:08

W sobotę, 9 lipca, w Dubiecku kierujący osobową skodą, nie zapanował nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie. Powodem była mokra nawierzchnia.

Funkcjonariusze wezwani na miejsce zdarzenia ustalili, że około godz. 7.30, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego kierując osobową skodą, jadąc od strony Dynowa, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wskutek czego stracił kontrolę nad pojazdem i wjechał do rowu. To już kolejne zdarzenie zaistniałe w tym samym miejscu – informuje KP Dubiecko.

Samochodem podróżowały dwie osoby, nie ucierpiała żadna z nich. Kierowca był trzeźwy, ukarano go mandatem. 


fot.archiwum policji
BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości