Ponownie najwięcej nowych zachorowań jest w powiecie jarosławskim.
W Polsce mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. Ostatniej doby przybyło 843 osoby – najwięcej z województw: śląskiego (208), mazowieckiego (131) i małopolskiego (124).
Na Podkarpaciu z 44 nowymi przypadkami zajmuje szóste miejsce.
20 osób powiat jarosławski (dziesięć kobiet, dziesięciu mężczyzn) 2 osoby powiat przemyski (kobiety) 1 osoba miasto Przemyśl (kobieta) 1 osoba powiat brzozowski (kobieta) 1 osoba powiat jasielski (kobieta) 1 osoba powiat kolbuszowski (kobieta) 2 osoby powiat łańcucki (kobiety) 1 osoba powiat mielecki (kobieta) 1 osoba powiat niżański (mężczyzna) 3 osoby powiat rzeszowski (kobieta i dwóch mężczyzn) 5 osób miasto Rzeszów (cztery kobiety i mężczyzna) 4 osoby powiat stalowowolski (dwie kobiety i dwóch mężczyzn) 1 osoba powiat strzyżowski (kobieta) 1 osoba miasto Tarnobrzeg (kobieta)
Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 przebadano ogółem 59 500 prób pobranych od mieszkańców województwa podkarpackiego.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1579 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 862 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 69 zgonów.
Obecnie pod nadzorem pozostaje 26 osób, 2812 poddane jest kwarantannie,
a w izolacji przebywa 540 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 108 osób.
6 sierpnia br. zmarł pacjent w Centrum Medycznym w Jarosławiu (mieszkaniec powiatu jarosławskiego). Bezpośrednią przyczyną zgonu nie był jednak COVID 19.
Kolejne 16 osób, które wyzdrowiało to 13 mieszkańców powiatu jarosławskiego, dwóch mieszkańców powiatu mieleckiego oraz mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Totalitarny rząd pisowski nad pandemią już nie panuje. Nie wyślą reżimowej policji przeciwko covidowi. Jedynie co potrafią to nękać, aresztować, pacyfikować niewinnych ludzi zamiast walczyć z zarazą!
Przestań znowu pisać głuPOty jaki totalitarny , totalitarny i złodziejski rząd to był przez 8 lat PO-PSL który na Marszu Niepodległości robił prowokację i bił uczestników marszu
Brawo pisiory ! Idziemy na dno jak Titanic nikt już nie panuje nad tym burdelem i ludzie olewają zakazy l obstrzenia i są efekty!
Nie przypominam sobie by marsze niepodległości, w który szli głównie kibole chuligani i naziole z onru były tak brutalnie pacyfikowane przez policje. Sami jego agresywni uczestnicy rzucali zapalone race w zdziczały tłum, sami robili zadymy. No ale dla ciebie, dla twojej wrażliwości lub raczej jej braku, brutalny atak policji pisowskiej wczoraj na niewinnych ludzi, którzy w ręku nie mieli rozpalonych rac, tylko tęczowe flagi to przywracanie porządku i ładu. Jak śmiał to określić Ziobro zero. Podejrzewam też, że przy twoim braku empatii cieszysz się z uwolnienia księdza pedofila, który gwałcił niepełnosprawne, małoletnie dziewczynki. TY się cieszysz ja bym dziada wykastrował i fizycznie i psychicznie. I taka jest różnica między nami. JA stoję po stronie ofiar obecnego reżimu, a TY po stronie oprawców. Może to i nie twoja wina, że tak cię omamił pis i jego główny prowodyr z Żoliborza. Pocieszam się tylko tym, ze nikt wieczny nie jest i kiedy ten zły, mały człowieczek dojdzie swego żywota wy będziecie zdychać w żałobie a my urządzimy sobie karnawał. Na znak zwycięstwa dobra nad złem. Amen.
A może by tak każdy 100 % przestrzegał zasad ?? .. jutro może ciebie to swiństwo dopaść !
do goscxTęczowa flaga to byt wymyślony przez lewactwo i, nie wiedzieć, czemu, usilnie propagowany przez „dziennikarzy” wszelkich opcji. Państwo LGBT nie istnieje, a zdegenerowaną różową sektę należy w Polsce zdelegalizować.
Ileż w twoim wpisie pogardy "lewactwo", "zdegenerowana różowa sekta" a może i "tęczowa zaraza"? Mógłbym odpisać pięknym za nadobne np: " PiS to nie ludzie, to ideologia", Kościół Katolicki w Polsce to zdegenerowana czarna sekta, wylęgarnia księży pedofilii i czarna zaraza". Ale nie zrobię tego bo mam serce, czuję, odczuwam, współczuję tym, którzy w obronie praw człowieka zostali haniebnie pobici przez policję reżimową, współczuję ofiarom księży pedofilii i nie godzę się na jakiekolwiek przejawy dyskryminacji w moim kraju.Ty zamiast serca masz kamień, nie potrafisz samodzielnie myśleć, żadnej refleksji, żadnej empatii. Powtarzasz bezmyślnie to co głupkowaty Duda wrzeszczał na wiecach o ludziach z LGBT.I jeszcze jedno - nie podbijaj lajkami swoich postów, po co te oszukaństwa? Co chcesz tym udowodnić?, że twoje denne wpisy mają tyle polubień? Sam bym na to nie wpadł, ale wskazałaś mi drogę oszustko, że można z innej przeglądarki bez ograniczeń strzelać sobie lajki. Nie tędy droga, w ten sposób wprowadzasz w błąd redakcję, że ma tyle wejść na stronę. A to przecież nieprawda!. Jak dotąd nie spotkałem uczciwego pisiora, same cwaniaczki, kombinatorzy. Te oszustwa, kłamstwa macie pisiory we krwi. Co utwierdza mnie w przekonaniu, że wybory prezydenckie zostały sfałszowane, na bank!!!
Panie Tadeuszu ?
Totalitarny rząd pisowski nad pandemią już nie panuje. Nie wyślą reżimowej policji przeciwko covidowi. Jedynie co potrafią to nękać, aresztować, pacyfikować niewinnych ludzi zamiast walczyć z zarazą!
Przestań znowu pisać głuPOty jaki totalitarny , totalitarny i złodziejski rząd to był przez 8 lat PO-PSL który na Marszu Niepodległości robił prowokację i bił uczestników marszu