Reklama

Kolejny zgon, 37 nowych zakażeń i 25 wyzdrowień

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 23 osoby, 3522 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 567 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 116 osób.

10 sierpnia br. zmarła pacjentka w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie, to mieszkanka powiatu jasielskiego.

Wyzdrowiało:

17 mieszkańców powiatu jarosławskiego 3 mieszkańców powiatu stalowowolskiego 2 mieszkańców powiatu przemyskiego oraz po jednej osobie z Przemyśla, Rzeszowa i Tarnobrzega.

Nowych 37 potwierdzonych przypadków to:

1 osoba powiat brzozowski (mężczyzna) 5 osób powiat jarosławski (dwie kobiety i trzech mężczyzn) 3 osoby powiat jasielski (dwóch mężczyzn i kobieta) 2 osoby miasto Krosno (kobiety) 1 osoba powiat krośnieński (kobieta) 3 osoby powiat lubaczowski (kobiety) 2 osoby powiat łańcucki (kobiety) 1 osoba powiat mielecki (kobieta) 2 osoby powiat przemyski (kobiety) 2 osoby miasto Przemyśl (kobiety) 2 osoby powiat przeworski (kobieta i mężczyzna) 4 osoby powiat rzeszowski (trzy kobiety i mężczyzna) 3 osoby miasto Rzeszów (mężczyźni) 3 osoby powiat stalowowolski (dwie kobiety i mężczyzna) 1 osoba miasto Tarnobrzeg (kobieta) 2 osoby powiat tarnobrzeski (mężczyzna i kobieta)
san

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2020-08-10 16:36:55

    Kolejny zgon!  A czy to jeden!?  Prosze podawač wszystkie zgony na wszystkie choroby!  Jak już musicie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bhhhh - niezalogowany 2020-08-11 10:13:59

    1200 zgonów dziennie w Polsce.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości