Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 23 osoby, 3522 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 567 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 116 osób.
10 sierpnia br. zmarła pacjentka w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie, to mieszkanka powiatu jasielskiego.
Wyzdrowiało:
17 mieszkańców powiatu jarosławskiego 3 mieszkańców powiatu stalowowolskiego 2 mieszkańców powiatu przemyskiego oraz po jednej osobie z Przemyśla, Rzeszowa i Tarnobrzega.
Nowych 37 potwierdzonych przypadków to:
1 osoba powiat brzozowski (mężczyzna) 5 osób powiat jarosławski (dwie kobiety i trzech mężczyzn) 3 osoby powiat jasielski (dwóch mężczyzn i kobieta) 2 osoby miasto Krosno (kobiety) 1 osoba powiat krośnieński (kobieta) 3 osoby powiat lubaczowski (kobiety) 2 osoby powiat łańcucki (kobiety) 1 osoba powiat mielecki (kobieta) 2 osoby powiat przemyski (kobiety) 2 osoby miasto Przemyśl (kobiety) 2 osoby powiat przeworski (kobieta i mężczyzna) 4 osoby powiat rzeszowski (trzy kobiety i mężczyzna) 3 osoby miasto Rzeszów (mężczyźni) 3 osoby powiat stalowowolski (dwie kobiety i mężczyzna) 1 osoba miasto Tarnobrzeg (kobieta) 2 osoby powiat tarnobrzeski (mężczyzna i kobieta)
san
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejny zgon! A czy to jeden!? Prosze podawač wszystkie zgony na wszystkie choroby! Jak już musicie
Kolejny zgon! A czy to jeden!? Prosze podawač wszystkie zgony na wszystkie choroby! Jak już musicie
1200 zgonów dziennie w Polsce.