Do zdarzenia doszło dziś około godz. 9. Kierująca osobowym suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy seata i doprowadziła do zderzeniu obu pojazdów.
37-letnia przemyśla jadąca suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy osobowego seata, który zmierzał w kierunku ulicy Krakowskiej. Doszło do zderzenia.
Przemyślanka podróżowała z dwójka dzieci, w seacie było trzech pasażerów. Na szczęście niekt poważnie nie ucierpiał. Oboje kierujacy byli trzeźwi.
Mandatem karnym została ukarana kobieta, ponieważ nie zachowała należytej ostrożności. Oba samochody zostały uszkodzone, dlatego policjanci zatrzymali ich dowody rejestracyjne. Zostaną zwrócone wówczas, gdy ich stan techniczny będzie umożliwiał bezpieczną jazdę.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przejeżdżałam tamtędy i po samochodach i Policji śladu nie było, a była może 9:05. Także do zdarzenia musiało dojść dużo szybciej. Fakt widziałam rozbite części auta i domyśliłam się, iż musiało się tu stać coś niedobrego. Dobrze, że wszyscy cali i zdrowi, w szczególności dzieciaki.
Przejeżdżałam tamtędy i po samochodach i Policji śladu nie było, a była może 9:05. Także do zdarzenia musiało dojść dużo szybciej. Fakt widziałam rozbite części auta i domyśliłam się, iż musiało się tu stać coś niedobrego. Dobrze, że wszyscy cali i zdrowi, w szczególności dzieciaki.
dawać rondo, a co....
O 7.45