Reklama

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i 3 Maja

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 9. Kierująca osobowym suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy seata i doprowadziła do zderzeniu obu pojazdów.

37-letnia przemyśla jadąca suzuki nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy osobowego seata, który zmierzał w kierunku ulicy Krakowskiej. Doszło do zderzenia.
Przemyślanka podróżowała z dwójka dzieci,  w seacie było trzech pasażerów. Na szczęście niekt poważnie nie ucierpiał. Oboje kierujacy byli trzeźwi.

Mandatem karnym została ukarana kobieta, ponieważ nie zachowała należytej ostrożności. Oba samochody zostały uszkodzone, dlatego policjanci zatrzymali ich dowody rejestracyjne. Zostaną zwrócone wówczas, gdy ich stan techniczny będzie umożliwiał bezpieczną jazdę.

Reklama


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    magda - niezalogowany 2015-03-17 11:03:11

    Przejeżdżałam tamtędy i po samochodach i Policji śladu nie było,  a była może 9:05. Także do zdarzenia musiało dojść dużo szybciej. Fakt widziałam rozbite części auta i domyśliłam się, iż musiało się tu stać coś niedobrego.  Dobrze, że wszyscy cali i zdrowi, w szczególności dzieciaki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ;] - niezalogowany 2015-03-17 14:37:10

    dawać rondo, a co....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    rtg - niezalogowany 2015-03-17 21:37:21

    O 7.45

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama