Nieodpowiedzialna matka miała 3,4 promila w organizmie.
13 kwietnia, około godz. 20.30, na ulicy Słonecznej w Brzeźnicy kobieta kierująca oplem corsą zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie posesji. Kobieta przewoziła trójkę swoich dzieci bez wymaganych przepisami fotelików ochronnych. Dwie dziewczynki w wieku 6 i 8 lat ucierpiały w wypadku, przewieziono je do szpitala. 9-letni chłopiec nie doznał obrażeń.
Badanie wykazało, że 29-letnia mieszkanka Paszczyny miała 3,4 promila alkoholu w organizmie! Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bezpośrednie narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Brzeżnica bardzo sławna miejscowowość!Nawet ulice tam są tylko gdzie ona leży?
Słowo MAMA wobec tej kobiety za szlachecko brzmi!!