Reklama

Kompletnie pijana matka uderzyła w ogrodzenie. Wiozła 3 dzieci! 2 dziewczynki ranne

Nieodpowiedzialna matka miała 3,4 promila w organizmie.

13 kwietnia, około godz. 20.30, na ulicy Słonecznej w Brzeźnicy kobieta kierująca oplem corsą zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie posesji. Kobieta przewoziła trójkę swoich dzieci bez wymaganych przepisami fotelików ochronnych. Dwie dziewczynki w wieku 6 i 8 lat ucierpiały w wypadku,  przewieziono je do szpitala. 9-letni chłopiec nie doznał obrażeń. 

Badanie wykazało, że 29-letnia mieszkanka Paszczyny miała 3,4 promila alkoholu w organizmie! Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bezpośrednie narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    promilek - niezalogowany 2015-04-15 11:16:31

    Brzeżnica bardzo sławna miejscowowość!Nawet ulice tam są tylko gdzie ona leży?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marika - niezalogowany 2015-04-15 11:50:57

    Słowo MAMA wobec tej kobiety za szlachecko brzmi!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama