– Jest mi wstyd. Wstyd wobec wszystkich kibiców, którzy oglądali ten dramat w internecie. Przepraszam – powiedział tuż po zakończeniu spotkania załamany prezes SRS Przemyśl Robert Skawiński. Wstyd jednak powinien towarzyszyć tylko i wyłącznie zawodnikom ORLEN Upstream SRS Przemyśl, którzy skompromitowali się w ostatnim mistrzowskim meczu I rundy I-ligowych zmagań. Nie ma słowa, którym można byłoby określić to, co zaprezentowali w dzisiejszym (12 grudnia br.) pojedynku z liderem tabeli z Sosnowca.
Przemyślanie, wygrywając dzisiejszy mecz, mieli szansę zostać mistrzem I rundy rozgrywek w sezonie 2021 – 2022. Nic z tych rzeczy. Zakpili sobie z marzeń i oczekiwań kibiców. Już dawno piłka ręczna w Przemyślu nie została tak upokorzona, jak podczas „meczu” ze Ślązakami. Kiedy sosnowiczanie na początku spotkania rzucali bramkę za bramką przy kompletniej impotencji rywala w defensywie, można było założyć, że to jakieś taktyczne gierki. Ale nie. Gospodarze przegrali spotkanie jeszcze przed wyjściem na parkiet. Blamaż ORLEN Upstream SRS trwał przez 60 minut. Goście trafiali jak chcieli i skąd chcieli. Z koła, drugiej linii przy dramatycznej bierności przeciwnika, kontr, a nawet po rzutach przez całe boisko. W 40. min było 10:20, kiedy nie pomylił się Łukasz Płonka. Żal było na to patrzeć...ORLEN Upstream SRS Przemyśl – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 18:28 (7:14)
ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Kielar 2, Starzecki 1, Guzdek 0, Stołowski 1, Kubik 1, M. Nowak 2, Drozdalski 1, M. Kroczek 2, Światłowski 1, Maciej Kubisztal 1, Kulka 2, Michał Kubisztal 4, A. Nowak 0.
MUKS Zagłębie ZSO 14: Ratuszniak, G. Nowak – Postawa 0, Chromy 4, Danysz 3, Korzyniec 0, Popczyk 1, Biernacki 0, Kempys 4, Kolano 4, Piątek 1, Migała 2, Ciepliński 1, Płonka 8, Szlinger 0, Włoka 0.
Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość). Kary: ORLEN Upstream SRS – 4 min; MUKS Zagłębie ZSO 14 – 12 min. Mecz bez udziału publiczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No niestety z tej mąki chleba nie będzie.Potrzebne są zmiany.
Brawo SRS. Grunt, że Bracia trzepią kasę !
Wolna gra ,brak obrony, czytelne zagrywki nie wspomnę o tzw grze w drugie tempo którego szukać trzeba chyba tylko w poprzednim sezonie. Brak ""CHEMI"" w zespole możę, pora na wódeczkę i wyjaśnić sobie co nieco
Szkoda że nic o piłce nożnej nie piszecie bo młodzi mają fajne sukcesy A o nich jest cicho
No niestety z tej mąki chleba nie będzie.Potrzebne są zmiany.
Brawo SRS. Grunt, że Bracia trzepią kasę !
No i co dalej?