Do dziś na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1207 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 748 osób wyzdrowiało. Odnotowano 60 zgonów.
Dziś o g. 10.30 Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr Adam Sidor poinformował o sytuacji epidemiologicznej na Podkarpaciu. Potwierdzono 19 kolejnych przypadków zakażenia wirusem i taką samą liczbę osób, które wyzdrowiały. Wsród nich jest 15 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 2 osoby z powiatu przemyskiego oraz 2 osoby z miasta Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeśli brać pod uwagę największe miasta regionu, najwięcej zakażonych jest w Przemyślu....
Epidemia (z gr. επιδημία: επι: epi „na”, δήμος: demos „ludzie”) – występowanie w określonym czasie i na określonym terenie przypadków zachorowań lub innych zjawisk związanych ze zdrowiem w liczbie większej niż oczekiwana. Q...ludzie w ciągu około pól roku w Przemyślu na grype zachorowało 59 osób to 60 razy mnniej niż w latach ubiegłych. TO TO JEST EPIDEMIA ?To jest regres zachorowań. Obudzcie się!!! zwłaszcza wyborcy masonsjkich sekt po i pis .
Epidemia, nie epidemia, jak zwał tak zwał, ale nie można nie zauważyć, że wirus jest groźny. Drogi lekarzu (o ile naprawdę nim jesteś), na grypę są leki i szczepionki, na covid puki co leków ani szczepień nie ma.Życzę zdrowia, wirus dopadł już wielu sceptyków.
Teraz powiedzcie mi ile osób zmarło w tym czasie na inne schorzenia?? Przychodnie, urzędy pozamykane. Nic nie można załatwić bo oczywiście jak się do nich dzwoni to nie odbierają. Osobiście wyj... bym tych nierobów na zbity pysk. Skończyłoby się gardzenie petentem bądź chorym!!788
Przychodnie są otwarte, każdy kto powinien być przyjęty osobiście jest przyjmowany. A jeżeli chodzi o urzędy, osobiście dzwoniłem do Urzędu Miasta, i to nie raz, i się dodzwoniłem bez problemu.
Do :lol 83.5.170.62 To mówiłem ja , jarrząbek , łubudubu łubudubu
Jeśli brać pod uwagę największe miasta regionu, najwięcej zakażonych jest w Przemyślu....
Epidemia (z gr. επιδημία: επι: epi „na”, δήμος: demos „ludzie”) – występowanie w określonym czasie i na określonym terenie przypadków zachorowań lub innych zjawisk związanych ze zdrowiem w liczbie większej niż oczekiwana. Q...ludzie w ciągu około pól roku w Przemyślu na grype zachorowało 59 osób to 60 razy mnniej niż w latach ubiegłych. TO TO JEST EPIDEMIA ?To jest regres zachorowań. Obudzcie się!!! zwłaszcza wyborcy masonsjkich sekt po i pis .
Pandemia strachu