67-letni mężczyzna jest 61 ofiarą koronawirusa na Podkarpaciu. Zmarł dzisiaj w szpitalu w Łańcucie.
W dzisiejszym raporcie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o 23 nowych nowych przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wśród osób z dodatnim wynikiem badania w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 jest:Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.dzisiejszy komunikat w Nowinach --\"5 osób z miasta Przemyśla, w tym cztery kobiety trzech mężczyzn (hospitalizacja i izolacje)\"
Po jakmš czasie okaze sie ze zmarl na choroby wspóistniejace. Normalne w tej kotonapsychozie..nikt tylko nie bedzie prostowal
Nie o strach chodzi tylko o rozsądek, nie należy się bać tylko myśleć
dzisiejszy komunikat w Nowinach --\"5 osób z miasta Przemyśla, w tym cztery kobiety trzech mężczyzn (hospitalizacja i izolacje)\"
a 4 + 3 jest 5 brawo nowiny
Pandemia strachu