Wśród zmarłych jest mieszkanka Przemyśla i mieszkaniec powiatu jarosławskiego.
Jak poinformował dzisiaj rano Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie 5 lipca zmarło 2 pacjentów (starszy mężczyzna z powiatu jarosławskiego i starsza kobieta z Przemyśla), a 6 lipca starsza kobieta z powiatu rzeszowskiego.
Nowych 13 potwierdzonych przypadków to:
7 osób z powiatu jarosławskiego w tym dwie kobiety i pięciu mężczyzn (hospitalizacja i izolacje) 3 osoby z powiatu przemyskiego w tym dwie kobiety i mężczyzna (hospitalizacje i izolacja) 2 osoby z miasta Przemyśla w tym kobieta i nastolatek (izolacje) kobieta z powiatu przeworskiego – hospitalizowana
Kolejne 4 osoby, które wyzdrowiały to 3 osoby z powiatu jarosławskiego oraz jedna osoba z powiatu strzyżowskiego.
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 16 osób, 2132 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 210 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 92 osoby.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 774 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 417 osób wyzdrowiało. Odnotowano 55 zgonów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trup się ściele gęsto w naszym rejonie.Tak to jest jak się słucha osób nieodpowiedzialnych podłych w swoim postępowaniu tak dla kasy jak też do posiadania władzy.Zaczynamy płacić bardzo wysoką cenę.Musimy zrozumieć,że jak tak dalej bedziemy postępować to cena będzie o wiele wyższa.A ozdrowieńcami sa osoby młode i w średnim wieku.Starsi niestety nie maja takiej możliwości.Pamiętajmy o tym i chrońmy naszych dziadków i babcie tak przed zakusami partyjnymi jak też koscielnymi.
Panie Tadeuszu ! Pan się marnuje. Pan masz" rozwiązanie " na każdy problem
Ile trzeba mieć podłości w sobie i ciągle atakować Kościół i PiS człowieku opamiętaj się póki nie jest za późno
Skoro przychodnie i szpitale zamknęły swe "drzwi" od Marca przed ludźmi z przewlekłymi chorobami i leczą ich przez TELEFON wystawiając tylko recepty to i tak jest cudem,że chorzy jakoś trwają. Panie i Panowie lekarze dziwnym trafem jest to ,że w tej pandemii TYLKO swoje gabinety prywatne za kasę OTWORZYLIŚCIE szeroko dla pacjentów i wirus wam nie jest straszny - cóż za hipokryzja z waszej strony.
We Francjach, Hiszpaniach i innych landach twoi komuchu Tadeuchu wspolwyznawcy oszukuja ludzi tak jak nie twoi tutaj> Ale ci nietwoi są twoimi. Bandyci oszukują ludzkość straszą nieistnijącą "pndemią". Nikt nie umarł na żaden covid. Ludzie umierali, umierają i umierać będą. To najbardziej pewna rzecz na tym świecie. Dzieki takim pożytecznym idiotom jak komuszek Tadfeuszek rozprzestrzenia się zaraza głupoty. Komuszkowi Tadeuszkowi łatwo atakowć katolikow bo oni obecnie prowadzeni przez tchorzliwych pasterzykow ( bo komuszki daja ludzka kase, a nie wierni) przestraszyli się rownież. Ciekawe co zrobią komuszki Tadeuszki za czas niedługi, gdy przyjdzie prawdziwa zaraza. A przyjdzie. Zatem niewierni tchorzliwi ludkowie jest jedna rzecz którą mozecie uczynić; POKUTA, POKUTA,POKUTA. Odrzucie strach- to moc sztana podrzucana wam przez komuszkow. Tadeuszu Ty też mozesz sie nawrócić, trzeba Ci tylko jednej rzezcy: POKUTY.
Jak dobrze pamiętam to publiczne przychodnie oraz szpitale zamknął rząd lub ograniczył ich działanie a nie lekarze.Pretensje trzeba mieć do rządu a nie do lekarzy.A do gabinetów prywatnych rząd nic nie ma więc funkcjonują tak jak fryzjerzy,kosmetyczki ,adwokaci i inne zawody związane z usługami.
Panie Tadeuszu, to atakowanie Kościoła i Katolików staje sie nudne, a wręcz dręczące.
A komuch Tadeusz swoje!!! To przez takich jak Ty Tadeuszu komuszku rzady popisowskounionowokaeldowsdkie zamykaja. I tylko zrzucancie winę na poprzednikow. Ty z uniiponocwolnosci a teraz po zruzcasz na pis a potem pis na po i tak dalej i tak dalej. Jakos pis nie wsadzil po a po nie wsaddzilo pis-u. Znaczy zlodzieje sie bronia a glupi ludek chodziw maskach. przez takich jak ty TADEUCHU komuchu.
Tadeusz pisze prawdę! Co do kościoła i tego nieszczęsnego PiSu stawia trafną diagnozę! Nazywanie go komuchem jest śmieszne .
PROSTY CZŁOWIEKU!!! Tyś jest zbyt prosty by pewne rzeczy zrozumieć. Cyt. "Zatem niewierni tchorzliwi ludkowie jest jedna rzecz którą mozecie uczynić; POKUTA, POKUTA,POKUTA. Odrzucie strach- to moc sztana podrzucana wam przez komuszkow. Tadeuszu Ty też mozesz sie nawrócić, trzeba Ci tylko jednej rzezcy: POKUTY". "Czy jesteś wierzący? Bóg jeden raczy wiedzieć". S.J. Lec.
Aleś Kornel znalazł autorytet!!!Kim jest S.J. Lec? Trupem.I to są wasze autorytety -TRUPY!A moim jest Pan Bóg - ŻYWY. Nie lękajcie się!!!!Nie wierzcie Tadeuchom, Kornelom, Lecom. Czyńcie pokute i wierzcie.NIE LĘKAJCIE SIĘ !!!!!!!!!
Jejku jacyś porąbani na tym forum się znaleźli ! Jadą z pismem świętym , nawołuja do pokuty , czy to czasami w seminarium braciszkowie się nudzą?! A może to skutki kwarantanny i niektórym odbiło!
Kazdy w coś wierzy, Ty Gościu yez wierzysz. Wierzysz np w covida skoro tu wszedłeś albo wierzysz, że go nie ma. Tak też z Bogiem, wierzysz, że jest albo wierzysz ,ze Go nie ma. Wybór należy do Ciebie. Pomyśl jednak: a jak dzisiejszej nocy zarządaja Twojej duszy?I komu wówczas odbiło? Memento mori! MEMENTO!
"Pamiętajmy o tym i chrońmy naszych dziadków i babcie tak przed zakusami partyjnymi jak też koscielnymi" napisał Tadeusz. No i przez te ostatnie trzy słowa rozpętała się taka burza.
Finie drogi, wcale nie poszło o babcie idziadków a o bezsensowne stwierdzenie pana Tadeusza : "Trup się ściele gęsto w naszym rejonie."a ponadto uważam, że każdy komunizm należy zniszczyc. Nawracajcie sie i czyńcie pokute. To co przyjdzie wkrótce przerazi was.
Cieszę się,ześ gościu szybko udał się do lekarza. Jeszcze do spowiedzi i ok
prosty człowieku, ci ludzie, którzy zmarli, gdyby nie covid mogliby jeszcze pożyć, pomyśl o swoich bliskich, zastanów się jak byś się czuł gdyby to ich dotyczyło, to, że ty uważasz, że wirusa nie ma to nie znaczy, że masz rację
A może gdyby ludzie nie kłamali to przychodnie byłyby otwarte, Pani doktor z jednej z przychodni jest na kwarantannie bo pacjentka ją okłamała zatajając objawy. W tym mechanizmie za chwilę przychodnie będą naprawdę zamknięte.
Prosty zanim zaczniesz używać łaciny to najpierw naucz się polskiego, zacznij od ortografii
To co przyjdzie wkrótce przerazi was. Tak napisał'prosty człowiek'Rok 2020 jest dziwnym rokiem.Na początek brakiem śniegu i totalną suszą na wiosnę.Później zaczęła się panademia koronowirusa i ilość zarażonych jak też zejść jest znaczna i rośnie w naszym regionie mimo restrykcji sanitarnychJakby tego było mało mieliśmy wybory bez wyborów.Po których kolejne nieszczęście wielkie powodzie na południu kraju siejące totalne zniszczenie.Po gapiowskich spektaklach rządzących powodzianie zostali zostawieni sami sobie i gminom.Urządzono jedynie festiwal .Na gminę,która "prawidłowo" zagłosuje i bedzie miała najwyższą frekwencję w województwie otrzyma w nagrodę wóz strażacki Mój dziadek mowi,ze dosięgła nas KARA BOŻA już znana w przeszłości jako plagi egipskie.To się sprawdza jeżeli dokładnie przyjrzymy sie każdej pladze.Mamy już pięć a a symptomy wskazują,ze uwidaczniają się dwie następne.Obym sie mylił
czytając komentarze powiem jedno jesteście już przegrani z momentem wyjścia na świat.. Tyle w was nienawiści...
Trup się ściele gęsto w naszym rejonie.Tak to jest jak się słucha osób nieodpowiedzialnych podłych w swoim postępowaniu tak dla kasy jak też do posiadania władzy.Zaczynamy płacić bardzo wysoką cenę.Musimy zrozumieć,że jak tak dalej bedziemy postępować to cena będzie o wiele wyższa.A ozdrowieńcami sa osoby młode i w średnim wieku.Starsi niestety nie maja takiej możliwości.Pamiętajmy o tym i chrońmy naszych dziadków i babcie tak przed zakusami partyjnymi jak też koscielnymi.
Panie Tadeuszu ! Pan się marnuje. Pan masz" rozwiązanie " na każdy problem
Ile trzeba mieć podłości w sobie i ciągle atakować Kościół i PiS człowieku opamiętaj się póki nie jest za późno