Zmarł 80-letni mieszkaniec Przemyśla zakażony koronawirusem, jednak bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID 19.
Przemyślanin zmarł w tutejszym szpitalu wojewódzkim. Drugą ofiarą jest 56-letnia mieszkanka powiatu stalowowolskiego, która zmarła w szpitalu w Mielcu. W przypadku mieszkańca Przemyśla poinformowano, że miał on potwierdzony wynik dodatni badania na obecność koronawirusa, jednak bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID 19.
Ostatniej doby wyzdrowiało 200 mieszkańców województwa podkarpackiego.
Nowych 58 potwierdzonych przypadków to:
3 osoby powiat dębicki (2K; M) 11 osób powiat jarosławski (5M; 6K) 5 osób powiat jasielski (3M; 2K) 9 osób powiat leżajski (4M; 5K) 7 osób powiat łańcucki (5K; 2M) 1 osoba powiat mielecki ((M) 1 osoba powiat przemyski (M) 2 osoby miasto Przemyśl (2K) 4 osoby powiat przeworski (2K; 2M)) 3 osoby powiat ropczycko-sędziszowski (2M; K) 5 osób powiat rzeszowski(2M; 3K) 3 osoby miasto Rzeszów (2K; M) 3 osoby powiat sanocki (K) 1 osoba powiat strzyżowski (K)
Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 przebadano ogółem 75 157 próbek. Potwierdzono 2689 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 1791 osób wyzdrowiało. Odnotowano 90 zgonów.
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób, 3085 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 667 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 141 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A czy wiecie ile osób wg Ministerstwa Zdrowia zmarło w Polsce na COViD, bez chorób współistniejących? Do dnia 14.08.2020 r. - 296 osób. I to się nazywa "pandemia". A poza tym nikt nie umiera na nowotwory, zawał serca i ze starości. Dalej straszcie ludzi.
Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak ciężka to choroba. Niedowiarki przekonają się dopiero gdy zachorują sami lub gdy zachoruje ktoś z ich bliskich. Taka to nasza natura Polaka jest że nie uwierzymy dopuki nie przekonamy się na własnej skórze ☹️
a ja wiem że ziemia jest płaska i słońce krąży wokół ziemi nic dodać nic ująć ciemnota ludzka nie zna granic wbijcie sobie nieuki pod dekiel że wirus naprawdę istnieje... tylko nie proście wtedy o pomoc umierajcie wtedy i płaczcie...
Nikt nie wątpi w to, że wirusy były, są i będą a ich działanie niekiedy prowadzi do śmierci, zwłaszcza u tych, którzy mają obniżoną odporność. Problemem z wirusem COViD jest jeden, liczba zmarłych w Polsce jest mało przekonująca, by chorobę przez niego wywołaną nazwać pandemią (zob. https://www.bibula.com/?p=116755 ). A propos ciężkich chorób jest wiele, czemu na przykład nikt nie nagłaśnia tego jak umierają mężczyźni z rakiem prostaty z przerzutami na raka kości? Na koniec cytat: "Ogłoszona tak zwana pandemia koronawirusa jest do tej pory największym w historii aktem socjotechnicznej manipulacji i nie miała żadnych podstaw medycznych."
Przestań siać lewacką i żydowsko-komunistyczną propagandę !!!
A może tak szanowny "bobas", co nie wskazuje raczej na doświadczenie i wiedzę, przedstawiłby jakieś dowody na potwierdzenie swoich twierdzeń.
A czy wiecie ile osób wg Ministerstwa Zdrowia zmarło w Polsce na COViD, bez chorób współistniejących? Do dnia 14.08.2020 r. - 296 osób. I to się nazywa "pandemia". A poza tym nikt nie umiera na nowotwory, zawał serca i ze starości. Dalej straszcie ludzi.
Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak ciężka to choroba. Niedowiarki przekonają się dopiero gdy zachorują sami lub gdy zachoruje ktoś z ich bliskich. Taka to nasza natura Polaka jest że nie uwierzymy dopuki nie przekonamy się na własnej skórze ☹️
a ja wiem że ziemia jest płaska i słońce krąży wokół ziemi nic dodać nic ująć ciemnota ludzka nie zna granic wbijcie sobie nieuki pod dekiel że wirus naprawdę istnieje... tylko nie proście wtedy o pomoc umierajcie wtedy i płaczcie...