Przedstawiamy najnowsze ustalenia Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, stan na 15 sierpnia, g. 10.30.
14 sierpnia br. zmarł pacjent w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie , to 53-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.
55 osób wyzdrowiało, to:
30 mieszkańców powiatu jarosławskiego po 4 osoby z powiatów: mieleckiego, przeworskiego, sanockiego, przemyskiego i miasta Przemyśla 2 osoby z powiatu brzozowskiego po 1 osobie z powiatów leżajskiego, niżańskiego i jasielskiego.
Nowych 36 potwierdzonych przypadków to:

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze