Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. W całej Polsce odnotowano 150 przypadków zachorowań. 3 osoby zmarły, a 13 wyzdrowiało.
- Chodzi o młodą kobietę z powiatu leżajskiego oraz mężczyznę w sile wieku z powiatu mieleckiego. Ich stan jest dobry – poinformowała dziś Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego.
Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 1906 osób, dla 1106 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej, a hospitalizowanych jest 56 osób.
Od początku wdrożenia badań w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 393 testy – w województwie podkarpackim potwierdzono 10 przypadków zakażenia koronawirusem.
W całej Polsce odnotowano 150 przypadków zachorowań. 3 osoby zmarły, a 13 wyzdrowiało.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Prócz wyliczanki czym sie jeszcze zajmuja nasze służby?
A ty?Siedzisz w domu? Czy spacerujesz?Jak nie pomagasz, to siedź cicho...
Przemyśl się trzyma? Ciekawe, czy ktoś w ogóle został przebadany. Pewnie sytuacja w Przemyślu opanowana, jak to trąbi TVPiS. A prawdy i tak się nie dowiemy. Mięso coraz bliżej ceny 30 zł, ale jak to mówi Duda, za to olej potaniał.
"Karkówka" w-Piotruś Pan- już po 28zł/kg. Niedawno była po 18 zetów!
Niestety ale pracuję i to za pół darmo gdzie połowę tego co zarobię zabierają mi na podatki i prawdopodobnie leczenie tak przynajmniej mówią.A tu się dowiaduje,że nawet masek ochronnych nie ma nie mowiąc już o dostępnosci testów ale propagandę medialną jest.
Mięso nie jest zdrowe dlatego dla Twojego dobra podrożało.
Ktoś na pewno jest u nas zarażony tylko o tym jeszcze nie wie. A są pajace które nie przestrzegają kwarantanny i latają po mieście. Wiem co mówię bo jest taki jeden mojej koleżanki sąsiad. Oczywiście został zgłoszony do sanepidu a co sanepid z tym zrobił nie wiemy.
Panie Tadeuszu, bardzo dziękuję, że Pan się martwi o moje zdrowie informując o mięsie. Ja z kolei martwię się o pana Dudę, który już wie, że olej jest tańszy.
I właśnie o to chodzi żeby takie szkodliwe, niezdrowe, patologiczne produkty były coraz droższe, i co za tym idzie, może coraz mniej ludzi będzie się umartwiać i wykańczać, a w sumie już od dłuższego czasu tak się dzieje.POLACY REZYGNUJĄ Z JEDZENIA MIĘSA - RP.PL
Nie przestrzegają kwarantanny nakazanej przez sanepid czy po prostu sąsiad koleżanki czuje się zdrowy i nie chce #zostawacwdomu.? Bo jest różnica między kwarantanną a apelem o pozostanie w domach. Oczywiście nie atakuje ad personam ale znam sytuacje że ktoś kogoś zgłosił na policję bo chodził po ulicy. Nie miał nakazanej kwarantanny i miał do tego swiete prawo. Przepraszam za znaki - telefon.
Ale w mieście nie rządzi PIS tylko coś zupełnie innego a ceny szybują w górę halo coś jest nie tak w Stalowej Woli ON jest po 4,93 a w Przemyślu ponad 5 zł jak ten prezydent rządzi . To nie wina PiSu przecież tylko frakcji jak się chwaliliście wcześniej jak storpedowaliście kontrkandydata w wyborach. Ludzie to nie na Bakuna ludzie głosowali tylko przeciwko byłemu wiceprezydentowi i to jest jasne, więc Panu Bakunowi tak samo się udała prezydenturajak i posłowanie . Wystarczy czasem mieć więcej szczęścia niż........ A w naszym szpitalu nie ma nic ani maseczek ani płynów do dezynfekcji rąk ani fartuchów ochronnych kompletne dziadostwo. A moi drodzy mięso kupowałam wczoraj w Stalowej Woli to nie 39 tylko jak dwa czy cztery tygodnie temu w tej samej cenie tylko tu wszystko winduje do góry. O Co kaman w tym kurniku wolę nie wiedzieć.
Prócz wyliczanki czym sie jeszcze zajmuja nasze służby?
A ty?Siedzisz w domu? Czy spacerujesz?Jak nie pomagasz, to siedź cicho...
Przemyśl się trzyma? Ciekawe, czy ktoś w ogóle został przebadany. Pewnie sytuacja w Przemyślu opanowana, jak to trąbi TVPiS. A prawdy i tak się nie dowiemy. Mięso coraz bliżej ceny 30 zł, ale jak to mówi Duda, za to olej potaniał.