Przemyscy radni z klubu „Wspólnie dla Przemyśla” (dawny Kukiz’15) zainicjowali cenną akcję zbiórki pieniędzy na zakup materiałów i uszycia maseczek ochronnych dla podkarpackich szpitali. Wszystko oczywiście związane jest z pandemią koronawirusa.
– W związku z brakami w naszym regionie środków bezpieczeństwa, postanowiliśmy działać. We współpracy z przeworsķą szwalnią oraz wieloma osobami z dobrym serduszkiem organizujemy społeczną akcję zbiórki funduszy, za które pozyskamy niezbędne materiały do produkcji maseczek ochronnych. Wszystkie uszyte maseczki zostaną przekazane bezpłatnie do szpitali w województwie podkarpackim – wyjaśnił radny Marcin Kowalski.
W obliczu ogromu nieszczęścia spowodowanego pandemią wirusa SARS-CoV-2, pomoc pracownikom służby zdrowia, którzy narażają swoje życie, jest ze wszech miar wskazana i cenna. Wpłaćcie dobrowolny datek. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup odpowiednich materiałów oraz wykonanie maseczek ochronnych bawełnianych. Pomóżmy!
Oto link przekierowujący na akcję zbiórki wolnych datków: https://zrzutka.pl/gyrb2e.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo radni Wspólnie dla Przemyśla - Brawo Życie Podkarpackie !
SzokTo nie jest plotka.To nie jest przeciek.Wystarczy jeden minister z pozytywnym testem koronowirusa,by polski rząd nie mogł się zebrać.To Przekazał oficjalnie Pan Prezydent Duda.A właściwie to kogo my mamy za prezydenta.A właściwie to kogo my mamy w rządzieA właściwie to kto nami rządzi w sytuacjach jeszcze nie kryzysowych a zbliżonych do zagrożenia kryzysowego.Tego nawet Mrożek by nie wymyślił.Chociaż polskie rządy już się sprawdzały kiedy to w sytuacji zagrożenia brały udział w panicznej ucieczce pozostawiając Naród na pastwę losu.Mamy powtórkę z historii.
Proszę aby ŻP poinformowało czytelników i udokumentowało w postaci zdjęcia fakt przekazania oświadczeń radnych o przelaniu diet czy innych środków pieniężnych np z tytułu zasiadania w radach nadzorczych na zasilenie tego czy innego konta związanego z walką z koronawirusem.
Trzeba było się uczyć to byś rządził!!!!
do dżek - na stronie wrzutka.pl jest lista wpłat, wystarczy zobaczyć
Oj Tadek, Tadek! Suplementy nie zadziałały? Dawaj drugą dawkę.
ale po co, skoro rząd mówi, że zakupił wystarczającą ilość środków ochronnych. :)))
to ja tak zapytam gdzie nasze płacone co m-c składki zdrowotne ? czy przeżerają je w większości urzędnicy NFZ ?- moje zdanie tak! , jak od lat zwykli obywatele pozostali pozostawieni sami sobie/zbiórka na zakup masek/ ,bo rząd dla siebie MA- dziś wszystkim natychmiast wykonali testy dla rządu na wirusa było , A MY ?
LITOŚCI lekarz Ty w te BZDETY rządowe jeszcze wierzysz?????
do Lekarz- aaaaaa chyba , ale wprowadzający w błąd czytającego!!!
I jak zawsze my ludzie musimy się składać na to aa gdzi rząd??? Panie radny a może tak oddacie swoją dietę na maseczki co chodź raz
Pan Prezydent pilnuje interesuPojechał do Jedlicza gdzie produkuja płyn do dezynfekcji rąk.Srzedawany po 90 parę złotych za galon.Produkcja wraz z opakowaniem tak mówia w Jedliczu to niecałe 22 złote.Złoty interes kwitnie.Sa pieniądze na kampanię.Są
RADNI ZROBIĄ ZRZUTKĘ DIET I MASECZKI BĘDĄ TAK NA MARGINESIE BĘDZIE SUPER SPRAWA CENNEJ INICJATYWY
Kwarantanna chyba się skończyła bo dyrekcja kazała nam jutro po dwóch dniach przyjść do pracy to jakieś jaja i burdel w mieście nie z tej ziemi tragedia większą niż korona wirus.
Do Mick: a ty uważasz, że ci co rządzą to są wysoko wyedukowani?
No fajna inicjatywa ale czy te maseczki zadzialja ochronnie na wirusa? Mowi tam ktos gdzie sie podziewaja nasze skladki na nfz ale zobacz czlowieku ile potracaja ci z wyplary w ciagu roku i zastanow sie ile razy byles w przychodni .jakie miales badania czy pobyty w szpitalu .zobacz na rachunek z apteki ile masz doplaty do leku .ile kosztuja szczepionki dla twojego dziecka ktore masz za darmo .podlicz caly rok i porownaj ze skladka ktora placisz.Jesli ktos potrafi to rozsadnie policzyc to zobaczy ile ci rzad doklada do twojego leczenia.Druga sprawa a po co wraca cale towarzystwo dorobkiewiczow do kraju? Bo tam nie placa skladki albo placa tak mala ze teraz nikt za granica nie bedzie leczyl przyslowoiwych JANUSZOW.a my Polalcy zawsze solidarni zaplacimy za ich leczenie tu w Polsce.I nie mowmy gdzie sa nasze skladki.Jak im tak dobrze bylo tam odprowadzali podatki to niech ich tam lecza. Patrioci wielcy jeszcze rzad wysyla samoloty po co ano po KORONAWIRUSA. Szyjcie maski i mowcie ze dzieki inicjatywie radnych powstrzymamy epidemie. Zycze aby nikt nie doswiadczyl tej ZARAZY.
Rząd własnych pieniędzy nie posiada, wydaje pieniądze podatników obficie za tą czynność sobie płacąc. Druga sprawa, kto sprzedał firmy farmaceutyczne skazując obywateli na nadmierne koszty, w tym też na to że niektórzy lekarstw nie wykupują bo ich na to nie stać, w dodatku państwo tym firmom refunduje niektóre lekarstwa w np. 50 %, czyli płacimy złodziejom dwa razy. Starsze pokolenie płaciło składki przez kilkadziesiąt lat pracy, przy czym w większości wypadków w szpitalu po raz pierwszy leczyli się najczęściej po przekroczeniu 50 lat życia lub później. W zdecydowanej większości rodaków do pracy poza granicami kraju wypchały kolejne rządy po 89 r prowadząc złodziejską sprzedaż zakładów pracy czy doprowadzając te zakłady do upadku w celu ich sprzedania za grosze, za przykład podam fortuny miliarderów którzy w ten sposób się wzbogacili płacąc podłym politykom łapówki. Nie krytykuję Twoich słów dla samej krytyki bowiem jest w nich trochę prawdy, ale tylko odrobinę. warto pomyśleć zanim się cokolwiek napisze. Pomysłu radnych nie popieram,bija tylko swoją pianę polityczną.
''Radny kradnie, a całe miasto na dnie'' - Kazik Staszewski
SZCZEPIONKI NIOSA ŚMIERĆ CZYLI OSTATNIA MISJA ROBERTA DE NIRO - WARSZAWSKAGAZETA.PL
Radical a ty znowu swoje, dzięki szczepionkom poznaliśmy się wielu chorób
Wpłata jest dobrowolna. Widać na zrzutce kto wpłaca. Jakoś nie widzę Bala, Kamińskiego. Laska, Dryniaka i reszty specy z PISu i Regii
W innych czasach świetnie by sie pan sprawdził jako ssmanSzczególnie jako selekcjoner.
Czy Wojciech Bakun i Pan Majkowski pójdą na kwarantannę? Byli na Węgrzech i obecnie z głową w górze mogą potencjalnie zarażać.
Inicjatywa jak najbardziej słuszna na zbieranie kasy na maseczki. Ale pytanie rodzi się inne dla kogo to robimy bo z tego co się orientuje to Szpital jest wojewódzki i pytanie należy zadać marszałkowi pani dyrektor oraz nawet panu radnemu Kamińskiemu który pełni tak wysoką funkcję gdzie jest zabezpieczenie niezbędnego wyposażenia dla pracowników lekarzy tego ośrodka? Gdzie w takim razie ładują nasze pieniądze ze składek. Skoro obecny rząd krzyczał przez 5 lat że jacy to oni nie są super przygotowani na wszystko a tu zderzają się powiedzmy wprost z wirusem i rozkłada naszą opiekę zdrowia to boję się pomyśleć co by było jak byśmy brali udział w konflikcie zbrojnym? Rząd ma problem z zakupem nowych limuzyn a za czasów Wałęsy Kwaśniewskiego jeździli tymi samymi Lanciami po 10-15 lat i jak widać dało się. A nie teraz kasują audice po miesiąc. Obecny rząd jest skrajnie nieodpowiedzialny razem że swoimi mackami w województwach jak i powiatach
Niektórzy z nich w maskach biegali i w kominiarkach też.
Pan radny w trakcie konferencji prasowej bawi się telefonem, czy nie jest to brak kultury do cholery? Ale gdzie miał się tego nauczyć, bałagan w mieście jest przeogromny, zrzucanie winy na organizatorów przedsięwzięcia transportu obywateli Ukrainy jest nie na miejscu. Przygotowano transport w razie powrotów tych ludzi do domów i tu problem niech miasto weźmie się wreszcie do roboty nawet gdyby pod urzędem miejskim zebrało się z 500 osób to byście nie widzieli. Dramat i to musi być chyba koniec
Radni zrzucą się i maseczki będą ale dla przeworska .
Pan radny Barszczak często urządza sobie libacje alkoholowe pod wieżowcem na warnenczyka(bez maseczki) a niby ma pomagać seniorom.. Tylko nie wiem czy będzie w stanie odebrać telefon.. Żałosne...
Brawo radni Wspólnie dla Przemyśla - Brawo Życie Podkarpackie !
SzokTo nie jest plotka.To nie jest przeciek.Wystarczy jeden minister z pozytywnym testem koronowirusa,by polski rząd nie mogł się zebrać.To Przekazał oficjalnie Pan Prezydent Duda.A właściwie to kogo my mamy za prezydenta.A właściwie to kogo my mamy w rządzieA właściwie to kto nami rządzi w sytuacjach jeszcze nie kryzysowych a zbliżonych do zagrożenia kryzysowego.Tego nawet Mrożek by nie wymyślił.Chociaż polskie rządy już się sprawdzały kiedy to w sytuacji zagrożenia brały udział w panicznej ucieczce pozostawiając Naród na pastwę losu.Mamy powtórkę z historii.
Proszę aby ŻP poinformowało czytelników i udokumentowało w postaci zdjęcia fakt przekazania oświadczeń radnych o przelaniu diet czy innych środków pieniężnych np z tytułu zasiadania w radach nadzorczych na zasilenie tego czy innego konta związanego z walką z koronawirusem.