Reklama

Koronawirus: cenna inicjatywa radnych z „Wspólnie dla Przemyśla”

Przemyscy radni z klubu „Wspólnie dla Przemyśla” (dawny Kukiz’15) zainicjowali cenną akcję zbiórki pieniędzy na zakup materiałów i uszycia maseczek ochronnych dla podkarpackich szpitali. Wszystko oczywiście związane jest z pandemią koronawirusa.

– W związku z brakami w naszym regionie środków bezpieczeństwa, postanowiliśmy działać. We współpracy z przeworsķą szwalnią oraz wieloma osobami z dobrym serduszkiem organizujemy społeczną akcję zbiórki funduszy, za które pozyskamy niezbędne materiały do produkcji maseczek ochronnych. Wszystkie uszyte maseczki zostaną przekazane bezpłatnie do szpitali w województwie podkarpackim – wyjaśnił radny Marcin Kowalski.
W obliczu ogromu nieszczęścia spowodowanego pandemią wirusa SARS-CoV-2, pomoc pracownikom służby zdrowia, którzy narażają swoje życie, jest ze wszech miar wskazana i cenna. Wpłaćcie dobrowolny datek. Pieniądze przeznaczone zostaną na zakup odpowiednich materiałów oraz wykonanie maseczek ochronnych bawełnianych. Pomóżmy!

 

Oto link przekierowujący na akcję zbiórki wolnych datków: https://zrzutka.pl/gyrb2e.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    #MieszkaniecPrzemyśla - niezalogowany 2020-03-17 13:32:02

    Brawo radni Wspólnie dla Przemyśla - Brawo Życie Podkarpackie !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-03-17 13:58:58

    SzokTo nie jest plotka.To nie jest przeciek.Wystarczy jeden minister z pozytywnym testem koronowirusa,by polski rząd nie mogł się zebrać.To Przekazał oficjalnie Pan Prezydent Duda.A właściwie to kogo my mamy za prezydenta.A właściwie to kogo my mamy w rządzieA właściwie to kto nami rządzi w sytuacjach jeszcze nie kryzysowych a zbliżonych do zagrożenia kryzysowego.Tego nawet Mrożek by nie wymyślił.Chociaż polskie rządy już się sprawdzały kiedy to w sytuacji zagrożenia brały udział w panicznej ucieczce pozostawiając Naród na pastwę losu.Mamy powtórkę z historii.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dżek - niezalogowany 2020-03-17 14:28:04

    Proszę  aby ŻP  poinformowało czytelników i   udokumentowało  w postaci zdjęcia fakt przekazania oświadczeń radnych o przelaniu diet czy innych środków pieniężnych np z tytułu zasiadania w radach nadzorczych  na zasilenie tego czy innego konta związanego z walką  z koronawirusem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama