Reklama

Koronawirus: Dwa kolejne przypadki SARS-CoV-2 na Podkarpaciu

13/03/2020 12:15

Dziś rano potwierdzono dwa nowe przypadki koronawirsa na Podkarpaciu. Oba odnotowano w Leżajsku, u kobiet objętych kwarantanną . Tym samym liczba osób zarażonych zjadliwym wirusem w naszym województwie wzrosła do 5.

Pokrzepiającą informacją jest to, że dwie kobiety, u których wykryto wirus SARS-CoV-2 są w stanie dobrym . Obie panie objęte były do tej pory kwarantanną ze względu na styczność z osobami, u których wcześniej potwierdzono zakażenie koronawirusem. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 937 osób, dla 267 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej, wykonano też 157 testów na obecność koronawirusa w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Aktualnie w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem hospitalizowanych jest 25 osób, a u 5 badania potwierdziły zakażenie.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Xyz - niezalogowany 2020-03-13 13:45:54

    Już 6..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2020-03-13 14:17:54

    Kolejne w drodze z Europy. Powinni pozamykać granice.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    u - niezalogowany 2020-03-13 14:29:49

    Dziś zarobiłem coś ponad 600 stów tylko na środkach chigienicznych oby tak dalej..m

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama