Dziś rano potwierdzono dwa nowe przypadki koronawirsa na Podkarpaciu. Oba odnotowano w Leżajsku, u kobiet objętych kwarantanną . Tym samym liczba osób zarażonych zjadliwym wirusem w naszym województwie wzrosła do 5.
Pokrzepiającą informacją jest to, że dwie kobiety, u których wykryto wirus SARS-CoV-2 są w stanie dobrym . Obie panie objęte były do tej pory kwarantanną ze względu na styczność z osobami, u których wcześniej potwierdzono zakażenie koronawirusem. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 937 osób, dla 267 osób wydano decyzje o poddaniu się kwarantannie domowej, wykonano też 157 testów na obecność koronawirusa w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Aktualnie w związku z podejrzeniem zakażenia wirusem hospitalizowanych jest 25 osób, a u 5 badania potwierdziły zakażenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejne w drodze z Europy. Powinni pozamykać granice.
Dziś zarobiłem coś ponad 600 stów tylko na środkach chigienicznych oby tak dalej..m
a drugie tyle na alkoholu włączając w to spirytus bo brak już na hurtowniach żyć nie umierać niech korona wiecznie trwa
Zobaczymy co ci da ta kasa jeśli sam to złapiesz
nie ciesz sie dziadku z czyjego wypadku,sam wpadniesz
Na ulicach można zauważyć ludzi wystraszonych jak w stanie wojennym jedni wykupujący żywność a drudzy to robiący pod siebie z rolkami papieru toaletowego
Chiny zaczęły wygrywać z koronawirusem bo .... stosują witaminę C. Wszystko w temacie. Ten głupi wirus może mnie co najwyżej w dupę cmoknąć.
Już 6..
Kolejne w drodze z Europy. Powinni pozamykać granice.
Dziś zarobiłem coś ponad 600 stów tylko na środkach chigienicznych oby tak dalej..m