W Polsce mamy już 774 osób zakażonych koronawirusem. Dziś poinformowano także o śmierci 9 osoby.
O godzinie 10.30 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 8 nowych przypadkach zakażenia, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów.
Większość z nich – 7 zachorowań – dotyczy mieszkańców Podkarpacia. 1 osoba pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego. Tym samym w naszym województwie mamy już 37 przypadków.
***
W szpitalu w Puławach zmarła 9 osoba zakażona koronawirusem. To 68-letni mężczyzna, którego stan był ciężki, miał również choroby współistniejące.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sami ku temu stwarzamy okazje.A to wybory w których uczestniczy część lokalnej tępoty umysłowej a to msze święte w których też zbiera się podobny element.Dopiero śmierć przeszło 100 księży we Włoszech mocno wystraszyła i ostudziła zapały naszych duchownych.A na dodatek tak naprawdę w naszym regionie nikt nie wie ilu jest zarażonych tym bardziej że bardzo różnią się dane policyjne od danych wojewody.Ja bardziej wierzę danym policyjnym .U nas nawet nikomu nie przychodzi do głowy dmuchać na zimne .Dopiero kiedy ręka będzie w nocniku zacznie sie lament
Czyżby dowieźli testy na Podkarpacie? A może ich nie brakuje i koronawirusa zabija smog (k).
Czyli, ze jeszcze nikt nie umarł na Koronowirusa, tylko na chiroby współistniejace....żalosne..Nie robcie z ludzi idiotow!
"W szpitalu w Puławach zmarła 9 osoba zakażona koronawirusem. To 68-letni mężczyzna, którego stan był ciężki, miał również choroby współistniejące." CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - nie bój się MYSLENIE NIE BOLI I NIE ZABIJA
Większość z nas nie ma możliwości pracy i dopływu gotówki.Ale wywiązywaliśmy sie w stosunku do Państwa.Sytuacja jest kryzysowa.Nie chcemy żadnych odroczeń,pożyczek,śmiesznych kwot zapomogowych udzielanych pod dziwnymi nielogicznymi warunkami.Chcemy i potrzebujemy konkretów: umorzeń ZUS,zwolnienia z podatków i zrekompesowania nam przez Państwo utraconych dochodów.PO to płacimy podatki i ZUS-y;chodzimy na wybory i głosujemy;przestrzegamy prawa.Nie interesuja nas pozorne działania strategie dodruku pustych pieniędzuy o których już wiadomo,że większość rozpłynie się we mgle.Taką zawarliśmy umowę społeczną z Państwem.Teraz ruch Państwa w stosunku do obywateli a nie w stosunku do firm,korporacji czy też banków.Teraz Państwo musi być z nami solidarne i nie żadna pomoc,żadna łaska tylko wywiązanie się z obowiązków w stosunku do obywatela. Wylicznki,pozornych działań też nas nie interesują i przypisywanie sobie sukcesów z tym związanych też nie.
tyle się ukraińców przewaliło przez przemyśl,że epidemia pewna
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries
Kto za to odpowiada ! Czy to możliwe że Ukraińcy z Przemyśla zrobili exterytorium .
wracają ludzie sukcesu z zagranicy i przywożą ... zaraze...jak tam siedzieli po 10 lat to po co teraz spier,,, do POLSKI i udają co to nie za szlachta żenada... jeszcze do biletów im dopłacają bo takie kokosy tam mieli ze nawet ich nie stać na powrót. Siedzcie tam gdzie do tej pory a nie teraz nas zarazajcie i udawajcie patriotow
Nieoficjalnie: nie ma testów, nie ma chorych.
Nigdy nie popierałem i nie będę popierał PO, ale PIS także już straciło mój głos. Zamiast minister zdrowia ,premier i prezydent wyjść i powiedzieć jaka jest prawda o fatalnym stanie słóżby zdrowia w Polsce oraz opowiedzieć o dożywotnich powikłaniach dla tych ludzi co przeżyją żeby mieli świadomość (ja rozumie że nie chcą siać paniki , ale ludzie powinni znać prawde i być może faktycznie wzięliby sobie do serca to że mogą zabić nie tylko siebie ale także bliskie osoby. To zamiast tego nasz rząd serwóje propagandę ,,wszystko jest dobrze pięknie ładnie fajnie ofiary się zdarzają ale to już tylko u ludzi starszych co są jedną nogą na tamtym świecie" 27lat dziewczyna zmarła w Łańcucie , trzeba usunąć z statystyk ,, nie wolna siać paniki . Ręce opadają , nic dziwnego że nie chcą przesówac terminu wyborów , po wszystkim ludziom się otworzą oczy , tak jak otworzyły się nie którym leczonym prowizorycznym systemem bolerioze , na szczęście są lekarze ilads w Polsce ale oni też mają ograniczone możliwości, reasumując szkoda słów tym bardziej że nie ma nawet na kogo głosować ,
Nauczyciel, a po polsku pisać nie umie..
Sami ku temu stwarzamy okazje.A to wybory w których uczestniczy część lokalnej tępoty umysłowej a to msze święte w których też zbiera się podobny element.Dopiero śmierć przeszło 100 księży we Włoszech mocno wystraszyła i ostudziła zapały naszych duchownych.A na dodatek tak naprawdę w naszym regionie nikt nie wie ilu jest zarażonych tym bardziej że bardzo różnią się dane policyjne od danych wojewody.Ja bardziej wierzę danym policyjnym .U nas nawet nikomu nie przychodzi do głowy dmuchać na zimne .Dopiero kiedy ręka będzie w nocniku zacznie sie lament
Czyżby dowieźli testy na Podkarpacie? A może ich nie brakuje i koronawirusa zabija smog (k).
Czyli, ze jeszcze nikt nie umarł na Koronowirusa, tylko na chiroby współistniejace....żalosne..Nie robcie z ludzi idiotow!