Reklama

Koronawirus: Padł kolejny rekord zakażeń i zgonów w Polsce

W Polsce mamy dziś 24 692 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 57 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 316 osób.

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, że na terenie naszego województwa obecnie pod nadzorem pozostaje 84 osoby, 27 280 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 13 617 osób.

W dniach 3, 14, 15 27 – 31 października oraz 1 – 3 listopada br. zmarło 24 mieszkańców województwa podkarpackiego: • 8 kobiety – z powiatu dębickiego (67), mieleckiego (67, 75), przemyskiego (77, 72), ropczycko-sędziszowskiego (53, 85) i stalowowolskiego (82), • 16 mężczyzn – z powiatu bieszczadzkiego (79), dębickiego (86, 75, 41, 81), kolbuszowskiego (92, 78), krośnieńskiego (87), łańcuckiego (70), mieleckiego (93, 85, 84), przemyskiego (62), ropczycko-sędziszowskiego (61, 61) i strzyżowskiego (71). Mężczyzna z powiatu łańcuckiego (70) nie miał chorób współistniejących.

Kolejne 884 osoby, które wyzdrowiały/zwolniono z izolacji to mieszkańcy 20 powiatów województwa podkarpackiego.

Nowe 1 280 potwierdzone przypadki wg powiatów: • 18 – bieszczadzki • 10 – brzozowski • 38 – dębicki • 52 – jarosławski • 46 – jasielski • 32 – kolbuszowski • 29 – miasto Krosno • 70 – krośnieński • 26 – leski • 68 – leżajski • 14 – lubaczowski • 39 – łańcucki • 68 – mielecki • 20 – niżański • 122 – miasto Przemyśl • 58 – przemyski • 52 – przeworski • 33 – ropczycko-sędziszowski • 311 – miasto Rzeszów • 40 – rzeszowski • 15 – sanocki • 41 – stalowowolski • 28 – strzyżowski • 18 – miasto Tarnobrzeg • 32 – tarnobrzeski


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    sezon grypowy - niezalogowany 2020-11-04 10:45:00

    Sezon grypowy przyszedł więc czemu się dziwić? Wszystko jednak to Covid. Cud wszystkie choroby zniknęły, jest teraz tylko Covid

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Prawda - niezalogowany 2020-11-04 11:21:13

    Dokładnie i naciągane statystyki... zawsze najwięcej w Rzeszowie i Przemyślu czy to nie dziwne?  powinno to maleć wszystko po tym co  ludziom wtłoczyli a nie ciągle wzrasta

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kod - niezalogowany 2020-11-04 11:25:11

    Dla mnie Covid czy inny wirus ,to choroba i trzeba uwazac,bo ludzie na grype tez ciezko chorowali i umierali. Wiec pytam sie ciebie  -  sezonie grypowy  -   Zle sie czujesz,masz wysoka goraczke, Kaszel cie meczy i  masz zatkany nos,ogolnie mowiac jestes tak chory ,ze najchetniej juz wogole nie wychodzilbys z lozka, to czy  wtedy zadajesz sobie pytanie? Covid czy nie covid??? Czy ty siebie slyszysz?? Jestes chory i zarazasz innych.a moze nawet ktos przez Ciebie bardzo ciezko choruje,nawet nie chce myslec co dalej .......

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości