W Polsce mamy dziś 24 692 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 57 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 316 osób.
Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś, że na terenie naszego województwa obecnie pod nadzorem pozostaje 84 osoby, 27 280 poddanych jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 13 617 osób.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sezon grypowy przyszedł więc czemu się dziwić? Wszystko jednak to Covid. Cud wszystkie choroby zniknęły, jest teraz tylko Covid
Dokładnie i naciągane statystyki... zawsze najwięcej w Rzeszowie i Przemyślu czy to nie dziwne? powinno to maleć wszystko po tym co ludziom wtłoczyli a nie ciągle wzrasta
Dla mnie Covid czy inny wirus ,to choroba i trzeba uwazac,bo ludzie na grype tez ciezko chorowali i umierali. Wiec pytam sie ciebie - sezonie grypowy - Zle sie czujesz,masz wysoka goraczke, Kaszel cie meczy i masz zatkany nos,ogolnie mowiac jestes tak chory ,ze najchetniej juz wogole nie wychodzilbys z lozka, to czy wtedy zadajesz sobie pytanie? Covid czy nie covid??? Czy ty siebie slyszysz?? Jestes chory i zarazasz innych.a moze nawet ktos przez Ciebie bardzo ciezko choruje,nawet nie chce myslec co dalej .......
Po tych manifestacjach malec napewno nie bedzie, no chyba, ze w tym tlumie byly zachowane odleglosci.A byly?
same miasta się dostają do statystyk w których prezydenci to nie pisowcy...
Mnie statystyki nie interesuja.Ja chce zyc i nie chce chorowac.
A ile mamy zgonów z powodu braku opieki medycznej .
Ok. To liczba z testów. A co z tymi co są chorzy ale nikt im testu nie zrobił?
Rozwiązaniem problemu byłoby zrobienie testów na COVID 19 wszystkim obywatelom obowiązkowo czyli szybkie oddzielenie zdrowych od chorych a nie zamykanie gospodarki
Sezon grypowy przyszedł więc czemu się dziwić? Wszystko jednak to Covid. Cud wszystkie choroby zniknęły, jest teraz tylko Covid
Dokładnie i naciągane statystyki... zawsze najwięcej w Rzeszowie i Przemyślu czy to nie dziwne? powinno to maleć wszystko po tym co ludziom wtłoczyli a nie ciągle wzrasta
Dla mnie Covid czy inny wirus ,to choroba i trzeba uwazac,bo ludzie na grype tez ciezko chorowali i umierali. Wiec pytam sie ciebie - sezonie grypowy - Zle sie czujesz,masz wysoka goraczke, Kaszel cie meczy i masz zatkany nos,ogolnie mowiac jestes tak chory ,ze najchetniej juz wogole nie wychodzilbys z lozka, to czy wtedy zadajesz sobie pytanie? Covid czy nie covid??? Czy ty siebie slyszysz?? Jestes chory i zarazasz innych.a moze nawet ktos przez Ciebie bardzo ciezko choruje,nawet nie chce myslec co dalej .......