Wśród zakażonych są mieszkańcy Przemyśla, powiatu przemyskiego i jarosławskiego. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.
Jak poinformował dziś dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 40 osób, 2218 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 365 osób. Z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 89 osób.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jarosław rozniosl na pozostałe powiaty :D
Wina leży po stronie rządzących za dużo poluzowali do maximum aby osiągnąć swój cel przed wyborami teraz kombinują jak to odkręcić i powrócą obostrzenia
Jarosław rozniosl na pozostałe powiaty :D
Wina leży po stronie rządzących za dużo poluzowali do maximum aby osiągnąć swój cel przed wyborami teraz kombinują jak to odkręcić i powrócą obostrzenia