Dr Adam Sidor, Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, informuje dziś, 25 sierpnia, o 21 nowych ozdrowieniach i 59 zakażeniach SARS-CoV-2 w naszym województwie. W Polsce mamy 763 nowe i potwierdzone przypadki.
Kolejne 21 osób, które wyzdrowiało:
Nowych 59 potwierdzonych przypadków to:
2 osoby powiat dębicki (kobieta i mężczyzna) 2 osoby powiat jarosławski (kobieta i mężczyzna) 3 osoby miasto Krosno (dwie kobiety i mężczyzna) 1 osoba powiat krośnieński (kobieta) 1 osoba powiat leski (mężczyzna) 2 osoby powiat leżajski (mężczyźni) 3 osoby powiat lubaczowski (dwóch mężczyzn i kobieta) 1 osoba powiat łańcucki (kobieta) 1 osoba powiat niżański (kobieta) 5 osób miasto Przemyśl (trzech mężczyzn i dwie kobiety) 13 osób powiat przemyski (siedem kobiet i sześciu mężczyzn) 2 osoby powiat przeworski (kobieta i mężczyzna) 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (mężczyzna) 4 osoby miasto Rzeszów (dwie kobiety i dwóch mężczyzn) 2 osoby powiat rzeszowski (mężczyźni) 1 osoba powiat sanocki (kobieta) 1 osoba powiat stalowowolski (mężczyzna) 10 osób powiat strzyżowski (pięć kobiet i pięciu mężczyzn) 4 osoby miasto Tarnobrzeg (trzech mężczyzn i kobieta)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W naszym regionie listonoszem koronowirusa sa ostatnie pielgrzymki.To już nie są pojedyncze osoby.
Jakieś konkrety ? czy tylko "fałszywa troska " o zdrowie pielgrzymów ?
A zobaczysz PO rozpustnym festiwalu w Cieszanowie ile będzie zakażeń wtedy nie będziesz pisał bzdur lewadzki hejterze ???
https://trybun.org.pl/2020/07/20/wspierany-przez-onz-wielki-reset-jako-element-nowego-porzadku-swiata/?fbclid=IwAR2PFfmfDlcMix8hcO7eqyjFwwCId45V0QIO0rpMWpKfFYmJHHmNEEKooms
Wirtualne Spotkanie młodych Kalwaria Pacławska 2020 złapało koronowirusa 31 osób w tym prawie wszyscy zakonnicy.Teraz tylko wystarczy poczekać na wyniki pielgrzymki już widać pierwsze kwiatki z dnia dzisiejszego
nie będzie zakażeń po Cieszanowie... bo w tym roku go nie było...
Po wirtualnym spotkaniu młodych w Kalwarii ilość zarażonych uległa diametralnej zmianie.Jeszcze parę dni było 31 przypadków to na dzień dzisejszy jest już 52 przypadki. A piegrzymka z koronowirusem do Kalwarii zaczeła się od Huwnik i już jest 23 przypadki
Zakażonych będzie jeszcze więcej jak dzieci i młodzież pójdą do szkoły. Rząd pisowski zupełnie nie przygotował szkół na czas pandemii, każe rozpoczynać rok jak gdyby nigdy nic, a odpowiedzialność zrzuca na samorządy. Panie prezydencie Bakun, lepiej niech pan wydłuży dzieciom wakacje, przynajmniej do czasu aż tych zakażeń będzie mniej. Bo w razie nowych zakażeń będzie pana wina. Już złowrogie pieski pisowskie z przemyskiego podwórka ostrzą sobie kły na pana.
O następny lewadzki hrejter szczeka a kysz a kysz do budy.
Przecież nasz "wspaniały" premier oświadczył, że wirusa już prawie nie ma, że panujemy nad sytuacją. Więc o co chodzi? Babuszki już zagłosowały na pisuarów, babuszki mogą odejść. Do św Piotra.
Ludzie jaka pandemia gdzie ona jest?założyli kagańce na buzię ludziom i czekają jaka będzie ich reakcja.Ludzie obudźcie się ,co jeszcze muszą zrobić żebyście się obudzili....Ludzie umierają na serce a wpisuje się koronawirus od kilku lat nie było tak niskiej śmiertelności.Dopiero zobaczycie efekt noszenia maseczek jak co druga osoba nabawi się grzybicy płuc,maseczki nic nie dają.To nie żaden wirus chyba że polityczny.
Zgłoś się jako wolontariusz do DPS Huwniki a najlepiej do szpitala w Łańcucie. Po miesiącu napisz o swoich wrażeniach.
Do PrzemyslJakoś chirurdzy, anestezjolodzy czy dzieci chore na białaczkę noszące maseczki na grzybicę płuc nie chorują. Nie pisz bzdur jak nie masz zielonego pojęcia o medycynie a "wiedzę" czerpiesz z internetu.Gość ma rację, jest wiele miejsc, w których możesz się wykazać skoro twierdzisz, że epidemia to wymysł.
W naszym regionie listonoszem koronowirusa sa ostatnie pielgrzymki.To już nie są pojedyncze osoby.
Jakieś konkrety ? czy tylko "fałszywa troska " o zdrowie pielgrzymów ?
A zobaczysz PO rozpustnym festiwalu w Cieszanowie ile będzie zakażeń wtedy nie będziesz pisał bzdur lewadzki hejterze ???