Jak podaje RMF24, konkretny termin zamknięcia zostanie dopiero ustalony prawdopodobnie jeszcze dziś. Dotyczy to oczywiście również przejść z Polską.
Przypominamy, że w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa na wszystkich odcinkach polskiej granicy prowadzona jest kontrola sanitarna. Służby medyczne mierzą temperaturę, a pogranicznicy pobierają formularze lokalizacyjne (POBIERZ).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I to jest przezorność i dbanie o ludzi a nie tak jak w naszej bolandii PISoBOLSZEWICKIE kreatury nie zrobili nic aby zapobiec tej masakrze która przed nami.
U nas wystarczy wikary z kropidłem i świeconą wodą na każdym przejściu.Brakuje masek,kombinezonów,okularów,nawet wody do mycia rąk na każdym stanowisku do odprawy nie mówiąc o płynach do dezynfekcji,które podobno dopiero zaczniemy produkować tak jak już niedługo będzie uruchomiona linia do produkcji masek
Masakra … brak okularów itp. pier...oły. Wy tak na serio wierzycie, że wam ktoś zapewni ochronę? Uważacie, że mają oni jakieś cudowne moce? Naoglądaliście się Batmana, Supermena i Chucka Norrisa i zaczarowanego ołówka i oczekujecie że was ktoś wybawi od wirusa?
hasler masakrą jesteś ty bo złość i zazdrość zabiła ciebie a ty tadeuszu weź sobie coś na dezynfekcje swojego mózgu bo ten wirus zaraz będzie u was albo już jest....
STRAŻACY mierzą temperature a nie sluzby medyczne...
Długo bez Polski nie pociągną jesteśmy oknem na świat dla nich w kierunku zachodu i lepszego życia pozostanie im jedynie powrót do rosiji i odbudowa ZSRR
I to jest przezorność i dbanie o ludzi a nie tak jak w naszej bolandii PISoBOLSZEWICKIE kreatury nie zrobili nic aby zapobiec tej masakrze która przed nami.
U nas wystarczy wikary z kropidłem i świeconą wodą na każdym przejściu.Brakuje masek,kombinezonów,okularów,nawet wody do mycia rąk na każdym stanowisku do odprawy nie mówiąc o płynach do dezynfekcji,które podobno dopiero zaczniemy produkować tak jak już niedługo będzie uruchomiona linia do produkcji masek
Masakra … brak okularów itp. pier...oły. Wy tak na serio wierzycie, że wam ktoś zapewni ochronę? Uważacie, że mają oni jakieś cudowne moce? Naoglądaliście się Batmana, Supermena i Chucka Norrisa i zaczarowanego ołówka i oczekujecie że was ktoś wybawi od wirusa?