Pacjenci oraz pracownicy Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu z pozytywnym wynikiem testu na obecność SARS-CoV-2.
Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 rozpoznano u 3 pacjentów oraz 3 osób z personelu medycznego w szpitalu im. Ojca Pio w Przemyślu. Kwarantanną objęto 7 osób z personelu oraz ich rodziny. Zaplanowano badania osób z kontaktu. Do czasu uzyskania wyników badań oddział wewnętrzny szpitala pozostanie zamknięty. Wstrzymano przyjęcia i wypisy pacjentów. Trwa dochodzenie epidemiologiczne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak można weryfikować informacje, skoro podawane są w sposób wybiórczy? Konia z rzędem temu, kto wie ile oddziałów jest obecnie zamkniętych?Od kilku miesięcy zadaję na piśmie dyrekcji szpitala konkretne pytania dotyczące przygotowania placówki do pandemii. Otrzymuję odpowiedzi w stylu „jesteśmy gotowi na każdy wariant, wszystko jest pod kontrolą, niczego nie brakuje”. Tymczasem pracownicy szpitala, niestety z obawy o utratę pracy lub inne szykany, anonimowo twierdzą zupełnie co innego. Plony „pełnej kontroli” zbieramy od kilku dni.
To świństwo nie da nam żyć. Codziennie po kilka osób ,nikt nie zna dnia ani godziny.
Panie pośle, pan nie pyta, Pan może w końcu coś pomóż?
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła więc POco pytać ?
No i mamy efekt skrajnej nieodpowiedzialności pisowskiego rządu, w tym Morawieckiego, który zapewniał , że pokonaliśmy coronavirusa! Dla bezpieczeństwa NAS wszystkich dyrekcja szpitala powinna poinformować ile oddziałów zamknęła, ile jest osób zakażonych. Pełne dane prawdziwe. O ile czuje się odpowiedzialna za zdrowie i życie Przemyślan.
Pan premier zapewniał idzcie tłumnie na wybory nie ma się czego bać
wirus dopiero się rozkręca a polaczki jak zwykle wchodzą sobie na plecy w sklepach kościołach urzędach itp. z maskami na brodzie lub bez , nagroda Darwina zapewniona brawo tylko jak chcecie umierać wasza sprawa ale nie narażajcie innych egoiści i matoły od was zależy rozprzestrzenianie wirusa nie od rządu bo szpitale was ratują a jak tak nie jest to idźcie umierać do lasu samotnie...Myślcie i przestrzegajcie nakazy a będzie dobrze...
a wy dajecie zyc innym ?!?yt.com - poznaj to co jesz
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!! TO WIELKA ŚCIEMA. ŻADNEGO COVIDA NIE MA!!!CAŁE GREMIA ROZNEJ MASCI POLITYKOWCHCA Z WAS ZROBIC NIEWOLNIKOW!!!!
Trzeba być nieźle walniętym, żeby wierzyć kłamcy-recydywiście z dwoma wyrokami.
Pinokio Morawiecki to jedno a drugie to Szumowski min. zdrowia co się na pandemii obłowił, robiąc lewe interesy z podejrzanym handlarzem bronią. Pytam się: gdzie te respiratory, na które wydał miliony? Znowu będą potrzebne bo zaraza wraca jak bumerang!
Twoja głupota nie zna granic. Spiskowa teoria dziejów...
Ty w końcu jesteś prosty człowiek czy lekarz jak się ostatnio tytułowałeś?
Małpa, @ nie może zrozumieć tego, że lekarz może być prostym wolnym człowiekiem. Ale to normalne u niewolników. Nie mogą zrozumieć. Niewolnicy wykonują to co każe pan własciciel. Niedługo niewolnikom o których panowie tego świata wiedzą prawie wszystko będą wykonywać czynności których uznać za normalne nie mozna ale oni je uznają za normalne. Na szczęscie są jeszcze prosci i wolni ludzie. Chwała im za to Dzisiaj mozna to napiac śmiało w rocznicę powstania. Chwała bohaterom!!!
dobrze, że wy nie rządzicie bo kazalibyscie nosic maseczki w kolorach teczy.
Rozumiem, że pan poseł ma konia z rzędem i chce go podarować komuś, kto uzyska odpowiedź, na pytanie które nie zna. Nie rozumiem, jak tak można pana posła ignorować, w końcu to wybraniec narodu, części narodu. Pytanie o zamknięte oddziały jest trafiona i bardzo ciekawi opinię publiczną. Ja na przykład, kocham liczby i gdyby okazało się, że liczba zamkniętych oddziałów to sześć, to bym w życiu do szpitala nie pojechał. A czy ma pan poseł wiedzę, na temat oddziałów w szpitalach specjalistycznych? Ile ich zamknięto? To ważne, bo duża cześć polityków o to pyta i ich rozumiem, też nie chce do nich trafić. Proponuję zaprosić TV, wykupić jakąś poważną gazetę, jak Fakt na przykład, wziąć flagę Indonezji i poskakać przed wejściem do szpitala. Od razu się pan poseł dowie wszystkiego. Zapewniam, że o sobie najwięcej.
Ale ty skromny jesteś panie, nie porównuj się do Powstańców bo to grzech
Już po wyborach a Pan dalej działa Szok. Pierwszy raz pan tak długo dziala
Prosty ale wolny czlowieku, jak nie ma wirusa to jedź na zakazany do lancuta, zobaczyszW jakim stanie leżą tam ludzie. Tak się zastanawiam dlaczego ludzie są tak glupi.Poseł pyta bo ma do tego prawo, ludzi nie obchodzi że na oddziałach sa zakażenia, tylko piszą głupoty ze korozbawieniem nie ma. Że cowid to jak grypa.Dziwne że w środku lata choruje prawie 600osób..
Jak podali w komunikacie ze na wewnętrznym oddziale 27 przypadkówZakażeń. 10 pacjentów, 13 personelu i 4 osoby z kontaktu. Gdzie reszta oddziałów, tak różowo to chyba do końca nie jestLUDZIE noście maski bo to dopiero się rozkręca.bądźmy odpowiedzialnym społeczeństwem.
Oddziały i przychodnie zamknięte, na szczęście szkoły otworzą.
Więcej napisać i prawdę.
Jak można weryfikować informacje, skoro podawane są w sposób wybiórczy? Konia z rzędem temu, kto wie ile oddziałów jest obecnie zamkniętych?Od kilku miesięcy zadaję na piśmie dyrekcji szpitala konkretne pytania dotyczące przygotowania placówki do pandemii. Otrzymuję odpowiedzi w stylu „jesteśmy gotowi na każdy wariant, wszystko jest pod kontrolą, niczego nie brakuje”. Tymczasem pracownicy szpitala, niestety z obawy o utratę pracy lub inne szykany, anonimowo twierdzą zupełnie co innego. Plony „pełnej kontroli” zbieramy od kilku dni.
To świństwo nie da nam żyć. Codziennie po kilka osób ,nikt nie zna dnia ani godziny.