Reklama

Koronawirus w szpitalu na Monte Cassino

31/07/2020 16:43

Pacjenci oraz pracownicy Wojewódzkiego Szpitala im. św. o. Pio w Przemyślu z pozytywnym wynikiem testu na obecność SARS-CoV-2.

Zakażenie wirusem SARS-CoV-2 rozpoznano u 3 pacjentów oraz 3 osób z personelu medycznego w szpitalu im. Ojca Pio w Przemyślu.  Kwarantanną  objęto 7 osób z personelu oraz ich rodziny.  Zaplanowano badania osób z kontaktu. Do czasu uzyskania wyników badań oddział wewnętrzny szpitala pozostanie zamknięty. Wstrzymano przyjęcia i wypisy pacjentów. Trwa dochodzenie epidemiologiczne. 


AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2020-07-31 17:19:36

    Więcej napisać i prawdę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marek Rząsa - niezalogowany 2020-07-31 17:28:52

    Jak można weryfikować informacje, skoro podawane są w sposób wybiórczy? Konia z rzędem temu, kto wie ile oddziałów jest obecnie zamkniętych?Od kilku miesięcy zadaję na piśmie dyrekcji szpitala konkretne pytania dotyczące  przygotowania placówki do pandemii. Otrzymuję odpowiedzi w stylu „jesteśmy gotowi na każdy wariant, wszystko jest pod kontrolą, niczego nie brakuje”. Tymczasem pracownicy szpitala, niestety z obawy o utratę pracy lub inne szykany,  anonimowo twierdzą zupełnie co innego. Plony „pełnej kontroli” zbieramy od kilku dni.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    strach - niezalogowany 2020-07-31 17:31:37

    To świństwo nie da nam  żyć. Codziennie po kilka osób ,nikt nie zna dnia  ani godziny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości