Ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Urzędu Miejskiego w Przemyślu przez dwa dni (na razie) wydział ten, mieszczący się w budynku przy ul. Wodnej 11 będzie zamknięty dla petentów.
Informację o chorym na COVID-19 jednym z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Urzędu Miejskiego w Przemyślu władzom miasta przekazał Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Rzeszowie Adam Sidor. Decyzja mogła być tylko jedna: zamknięcie całego wydziału. Na razie na dwa dni. W piątek, 31 lipca br., oraz w poniedziałek, 3 sierpnia br., Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg przy ulicy Wodnej 11 będzie nieczynny.
Jak poinformowało biuro prasowe WSSE w Rzeszowie obecnie trwa dochodzenie epidemiologiczne, polegające m.in. na ustaleniu listy osób, z którymi chory mógł mieć kontakt.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze