Reklama

Koronawirus w urzędzie miejskim. Wydział komunikacji zamknięty

Ze względu na pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 u jednego z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Urzędu Miejskiego w Przemyślu przez dwa dni (na razie) wydział ten, mieszczący się w budynku przy ul. Wodnej 11 będzie zamknięty dla petentów.

Informację o chorym na COVID-19 jednym z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg Urzędu Miejskiego w Przemyślu władzom miasta przekazał Podkarpacki Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Rzeszowie Adam Sidor. Decyzja mogła być tylko jedna: zamknięcie całego wydziału. Na razie na dwa dni. W piątek, 31 lipca br., oraz w poniedziałek, 3 sierpnia br., Wydział Komunikacji, Transportu i Dróg przy ulicy Wodnej 11 będzie nieczynny.

Jak poinformowało biuro prasowe WSSE w Rzeszowie obecnie trwa dochodzenie epidemiologiczne, polegające m.in. na ustaleniu listy osób, z którymi chory mógł mieć kontakt.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości