Reklama

Koronawirus: Zmarł 58-letni pacjent z powiatu przemyskiego, 32 nowe zakażenia

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny przekazał dziś przykrą informację: 1 września br. w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie zmarł mieszkaniec powiatu przemyskiego.

Tego samego dnia w szpitalu w Dębicy zmarł pacjent z pozytywnym wynikiem potwierdzonym  (mieszkaniec powiatu dębickiego) – jednak bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID 19.


39 osób wyzdrowiało:

7 mieszkańców powiatu jarosławskiego 6 mieszkańców powiatu przemyskiego 5 z miasta Przemyśla 4 osoby z powiatu brzozowskiego po 3 osoby z powiatów lubaczowskiego i jasielskiego po 2 osoby z powiatów dębickiego, leskiego i stalowowolskiego po 1 osobie z powiatów kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, przeworskiego i miasta Rzeszowa.

32 się zakaziły:

2 osoby powiat dębicki (2K) 2 osoby powiat jasielski (2K) 1 osoba powiat kolbuszowski (K) 1 osoba powiat leski (M) 3 osoby powiat leżajski (2M;K) 8 osób powiat łańcucki (5K,3M) 2 osoby powiat mielecki ((k;M) 3 osoby powiat przemyski (3K) 2 osoby miasto Przemyśl (2K) 5 osób powiat przeworski (4M;1K) 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (M) 1 osoba miasto Rzeszów (M) 1 osoba powiat strzyżowski (K)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    A - niezalogowany 2020-09-04 03:49:36

    Ilu zmarło z powodu raka?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miecio - niezalogowany 2020-09-04 08:33:40

    Co jest przyczyną śmierci COVID czy choroby współistniejące 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości