Reklama

Koronawirus: Zmarły kolejne 2 osoby, a 46 jest zakażonych

Przedstawiamy dzisiejszy, 2 września, raport Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego.

1 września br. zmarło 2 pacjentów w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (mieszkańcy powiatów: przeworskiego i rzeszowskiego).

Kolejne 22 osoby, które wyzdrowiały:

po 8 mieszkańców z miasta Rzeszowa i Przemyśla po 2 osoby z powiatów niżańskiego i łańcuckiego po 1 osobie z powiatów: rzeszowskiego i stalowowolskiego.

 

Nowych 46 potwierdzonych przypadków zakażenia:

5 osób powiat dębicki (4K;M) 3 osoby powiat jarosławski (2M;K) 3 osoby powiat jasielski (2M;K) 1 osoba powiat krośnieński (K) 15 osób powiat łańcucki (8K;7M) 1 osoba powiat mielecki ( K) 3 osoby powiat przemyski (3K) 1 osoba miasto Przemyśl (K) 6 osób powiat przeworski (3K;3M) 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (M) 2 osoby powiat rzeszowski (K;M) 3 osoby powiat stalowowolski (3M) 2 osoby powiat strzyżowski (2K)


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Fałszywa Pandemia - niezalogowany 2020-09-02 18:49:32

    Przestańcie już kłamać ludzi!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    WHO - niezalogowany 2020-09-02 18:52:55

    Fałszywa Pandemia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krzychu - niezalogowany 2020-09-02 22:13:32

    Statystyki to pic na wodę chorych może być o wiele więcej nie wszyscy robimy testy bo są za drogie dla szarego obywatela a koronawirusa można przejść bez objawowo to taka inna odmiana grypy w kapitalizmie nie ma czasu na chorowanie bo czas to pieniądz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama