Przedstawiamy dzisiejszy, 2 września, raport Podkarpackiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego dotyczący sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego.
1 września br. zmarło 2 pacjentów w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (mieszkańcy powiatów: przeworskiego i rzeszowskiego).
Kolejne 22 osoby, które wyzdrowiały:
Nowych 46 potwierdzonych przypadków zakażenia:
5 osób powiat dębicki (4K;M) 3 osoby powiat jarosławski (2M;K) 3 osoby powiat jasielski (2M;K) 1 osoba powiat krośnieński (K) 15 osób powiat łańcucki (8K;7M) 1 osoba powiat mielecki ( K) 3 osoby powiat przemyski (3K) 1 osoba miasto Przemyśl (K) 6 osób powiat przeworski (3K;3M) 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (M) 2 osoby powiat rzeszowski (K;M) 3 osoby powiat stalowowolski (3M) 2 osoby powiat strzyżowski (2K)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przestańcie już kłamać ludzi!
Statystyki to pic na wodę chorych może być o wiele więcej nie wszyscy robimy testy bo są za drogie dla szarego obywatela a koronawirusa można przejść bez objawowo to taka inna odmiana grypy w kapitalizmie nie ma czasu na chorowanie bo czas to pieniądz
A ile zmarło na raka , zapalenie płuc.Ile zmarło z powodu zaniechania leczenia ludzi .Ilu zmarło z powodu błędów lekarskich. Ilu zmarło z powodu zamknięcia przychodni.
It's great to be here with everyone, I have a lot of knowledge from what you share, to say thank you, the information and knowledge here helps me a lot. fireboy and watergirl
Przestańcie już kłamać ludzi!
Fałszywa Pandemia!
Statystyki to pic na wodę chorych może być o wiele więcej nie wszyscy robimy testy bo są za drogie dla szarego obywatela a koronawirusa można przejść bez objawowo to taka inna odmiana grypy w kapitalizmie nie ma czasu na chorowanie bo czas to pieniądz