Reklama

Koszykarze AZS PWSTE Jarosław w play-off

Główny przedsezonowy cel koszykarzy AZS PWSTE Jarosław, czyli awans do fazy play-off, a co za tym idzie, zapewnienie sobie gry na II-ligowym poziomie w sezonie 2021 – 2022 osiągnięty! Podopieczni grającego trenera Tomasza Fortuny dokonali tego, pokonując dzisiaj (13 marca br.) pod Wawelem ekipę KK Uniwersytet Rolniczy Bozza Kraków.

Jarosławianie odnieśli czwarte zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach. Dzięki tej wygranej nie tylko zapewnili sobie awans do czołowej „ósemki” II-ligowego sezonu, ale mają realne szanse na zajęcie przed fazą paly-off 5. miejsca w tabeli i pojedynku w tym etapie rozgrywek najprawdopodobniej z KKS Tarnowskie Góry. Póki co jednak to tylko gdybanie, bo – przy niekorzystnych rozstrzygnięciach – równie dobrze mogą zakończyć fazę zasadniczą na 7. miejscu.

Za pojedynek w Krakowie podopiecznych T. Fortuny trzeba pochwalić. Za hart ducha, ambicję i wolę walki. Gdyby korzystniej prezentowali się w ofensywie, ich wygrana byłaby pewniejsza. Wszystkiego mieć jednak nie można...



KK UR Bozza Kraków – AZS PWSTE Jarosław 69:76 (16:26, 18:14, 13:21, 22:15)
Punkty: T. Palmowski 21 (2x3), K. Siwak 15 (4x3), M. Nowacki 10 (2x3), M. Siwak 7, P. Słapiński 6 (1x3), K. Sasnal 4, P. Michałowski 4, M. Stasiak 2 (KK UR); C. Gumiński 23 (1x3), A. Mikołajko 18, P. Buszta 8 (2x3), B. Reichert 8, Ł. Krawiec 7 (1x3), W. Majka 7, P. Bielecki 3, Ł. Argasiński 2, T. Fortuna 0, K. Suliba 0 (AZS PWSTE).
Sędziowali: Arkadiusz Wojna i Łukasz Oleksy (obaj z Krakowa). Mecz bez udziału publiczności.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama