Reklama

Kreśląc słowem piękno miasta. Spotkanie autorskie z poetką Teresą Paryną

W piątkowy wieczór, 17 listopada br., w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z poetką Teresą Paryną.

Uczestników wieczoru przywitała, pełniąca funkcję gospodarza, Agata Pilawa. Następnie Mieczysław Szabaga, prezes RSTK w Przemyślu, przybliżył publiczności biogram tej utytułowanej konkursowo artystki, jej działalność, osiągnięcia, wyróżnienia i nagrody.

Z kolei dr Bernardyna Banaś, podążając śladami twórczości T. Paryny, odsłoniła piękno, tajemnice i paradygmaty jej poezji. Wielbiciele twórczości przemyskiej poetki usłyszeli[paywal] wiele tekstów w autorskiej interpretacji głosowej oraz w muzycznej aranżacji Małgorzaty i Witolda Stankiewiczów.

Reklama

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 70% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama