Wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, do niedawna prezes rzeszowskiego klubu Asseco Resovia, odwiedził uczniów z gminy Kańczuga.
Sześć złotych medali mistrzostw Polski, srebrny medal ligi mistrzów, a przede wszystkim mistrzostwo świata z 2015 to argumenty, które miały przekonać młodych mieszańców miasta i gminy Kańczuga do uprawiania sportu i zdrowego trybu życia. Dostarczył ich w ubiegłym tygodniu dzierżący[paywall] te i wiele innych tytułów, do niedawna wybitny libero, przez wiele lat wyróżniający się siatkarz, a ostatnio prezes rzeszowskiego klubu siatkarskiego Asseco Resovia Krzysztof Ignaczak, który odwiedził uczniów tutejszych szkół podstawowych. Ignaczak opowiadał o sporcie oraz odpowiadał na pytania młodych mieszkańców miasta. Spotkanie z mistrzem odbyło się z inicjatywy burmistrza Andrzeja Żygadły. Przypomnijmy, że to nie pierwsze tego typu wydarzenia w Kańczudze. Wcześniej z tutejszą młodzieżą spotkała się i przeprowadziła lekcję WF-u Anita Włodaraczyk, dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich w rzucie młotem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze