Reklama

Krzysztof Ignaczak spotkał się z młodzieżą

08/03/2020 08:42

Wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, do niedawna prezes rzeszowskiego klubu Asseco Resovia, odwiedził uczniów z gminy Kańczuga.

Sześć złotych medali mistrzostw Polski, srebrny medal ligi mistrzów, a przede wszystkim mistrzostwo świata z 2015 to argumenty, które miały przekonać młodych mieszańców miasta i gminy Kańczuga do uprawiania sportu i zdrowego trybu życia. Dostarczył ich w ubiegłym tygodniu dzierżący[paywall] te i wiele innych tytułów, do niedawna wybitny libero, przez wiele lat wyróżniający się siatkarz, a ostatnio prezes rzeszowskiego klubu siatkarskiego Asseco Resovia Krzysztof Ignaczak, który odwiedził uczniów tutejszych szkół podstawowych. Ignaczak opowiadał o sporcie oraz odpowiadał na pytania młodych mieszkańców miasta. Spotkanie z mistrzem odbyło się z inicjatywy burmistrza Andrzeja Żygadły. Przypomnijmy, że to nie pierwsze tego typu wydarzenia w Kańczudze. Wcześniej z tutejszą młodzieżą spotkała się i przeprowadziła lekcję WF-u Anita Włodaraczyk, dwukrotna medalistka igrzysk olimpijskich w rzucie młotem.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama