Reklama

Krzysztof Ściubak dwukrotnie złoty


31 maja i 1 czerwca br. odbyły się XXXI Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Wushu Kung Fu w Piasecznie. Znakomicie spisał się w nich jedyny reprezentant Przemyśla Krzysztof Ściubak, który został dwukrotnym mistrzem Polski. Gratulujemy!


Turniej został zorganizowany przez Polski Związek Wushu pod patronatem ministerstwa sportu i turystyki. W czempionacie wystąpili zawodnicy m.in. z: Warszawy, Tarnowa, Krakowa, Wieliczki, Płocka, Gdyni, Olsztyna, Rzeszowa, Wrocławia czy Legnicy. Rywalizowali także zawodnicy z Bułgarii.

W tym prestiżowych zawodach, w barwach głównej siedziby szkoły Sifu Tomasza Chabowskiego z Wieliczki, Przemyśl reprezentował sihing Krzysztof Ściubak. I zdobył dwa tytuły mistrza Polski w kategoriach form styli południowych i form z bronią krótką różną i giętką.

Reklama

Krzysztof Ściubak w akcji. Fot. zbiory własne

Wyjazd na mistrzostwa był możliwy dzięki pomocy firmy Eurobus, klubu sportowego Acro Adrenalina Przemyśl oraz Zakładu Fryzjerskiego „Barber King”. – Bardzo dziękuję za pomoc i mam nadzieję na dalszą współpracę. Zarówno w organizacji zawodów w Przemyślu, jak i w kolejnym wyjeździe na światowe szkolenie, które odbędzie się w Chinach – podsumował K. Ściubak.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/06/2025 11:29
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama