Kto z nas nie zna kultowych ciastek-orzeszków? To pyszny przysmak dla młodych i sentymentalny powrót do dzieciństwa dla tych nieco starszych. Sprawdź prosty przepis i przygotuj je w domu, by zachwycić rodzinę i przyjaciół.
Składniki:
Ciasto:
250 g masła,
2 jajka,
1 szklanka cukru,
2 łyżeczki cukru waniliowego,
1 łyżeczka proszku do pieczenia,
ok. 3 szklanki mąki.
Krem:
200 g masy kajmakowej lub nutelli,
100 g masła (miękkiego).
Sposób przygotowania:
Masło utrzyj z cukrem i cukrem waniliowym. Dodaj jajka i dokładnie wymieszaj. Stopniowo dodawaj mąkę z proszkiem do pieczenia, zagniatając ciasto, aż będzie gładkie i elastyczne. Formuj małe kulki ciasta (ok. wielkości orzecha włoskiego). Piecz w foremkach do orzeszków lub w specjalnej patelni do orzeszków przez ok. 8–10 minut na złoty kolor. Po ostygnięciu delikatnie wyjmij z foremek.
Masło utrzyj na puszystą masę, dodaj masę kajmakową lub nutellę i dokładnie wymieszaj. Nadziewaj kremem połówki ciastek i sklejaj w całość. Gotowe ciastka możesz oprószyć cukrem pudrem lub polać czekoladą.
Smacznego!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze