22 kwietnia zakończyła się kwarantanna zbiorowa w ośrodku „Rewita” w gminie Solina dla 94 osób, które zdecydowały się wrócić specjalnym lotem z Włoch do Polski. U żadnej z tych osób nie wystąpiły objawy związane z COVID-19 i wszyscy wrócili do swoich domów – wynika z informacji urzędu wojewódzkiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
NAUKOWCY: W CZASIE EPIDEMII LEPIEJ ZOSTAĆ ROŚLNOŻERCĄ - ZDROWIE.RADIOZET.PLYOUTUBE.COM - DEBATA: ZWIERZĘTA NALEŻY WYKLUCZYĆ Z MENU
UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL
NAUKOWCY: W CZASIE EPIDEMII LEPIEJ ZOSTAĆ ROŚLNOŻERCĄ - ZDROWIE.RADIOZET.PLYOUTUBE.COM - DEBATA: ZWIERZĘTA NALEŻY WYKLUCZYĆ Z MENU