Reklama

Kwarantanna nad Soliną zakończona

26/04/2020 15:42

22 kwietnia zakończyła się kwarantanna zbiorowa w ośrodku „Rewita” w gminie Solina dla 94 osób, które zdecydowały się wrócić specjalnym lotem z Włoch do Polski. U żadnej z tych osób nie wystąpiły objawy związane z COVID-19 i wszyscy wrócili do swoich domów – wynika z informacji urzędu wojewódzkiego.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-04-26 20:23:31

    UWAGA !!! WAŻNY PRZEKAZ !!!Eksperci z PAN wystosowali listę zaleceń na epidemię COVID - 19Nie pij, nie pal, myj ręce, bądź wege.ZOSTANWEGE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-04-26 20:26:11

    NAUKOWCY: W CZASIE EPIDEMII LEPIEJ ZOSTAĆ ROŚLNOŻERCĄ - ZDROWIE.RADIOZET.PLYOUTUBE.COM - DEBATA: ZWIERZĘTA NALEŻY WYKLUCZYĆ Z MENU

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości