Nadchodzą chłodne, jesienne dni, więc dzisiaj proponuję Państwu na obiad rozgrzewające leczo. Jest to stare węgierskie danie, ale u nas, w Polsce, bardzo popularne. Każdy może je zrobić po swojemu, dodając takie składniki,jakie lubi. To danie często gości na moim stole, czasami dodaję jeszcze cukinię i wtedy również jest bardzo smaczne.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze