Reklama

Leczo [Kuchnia u Bietki]

11/09/2015 13:14

Nadchodzą chłodne, jesienne dni, więc dzisiaj proponuję Państwu na obiad rozgrzewające leczo. Jest to stare węgierskie danie, ale u nas, w Polsce, bardzo popularne. Każdy może je zrobić po swojemu, dodając takie składniki,jakie lubi. To danie często gości na moim stole, czasami dodaję jeszcze cukinię i wtedy również jest bardzo smaczne.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama