Piłkarze V ligi okręgowej rozegrali przedostatnią kolejkę mistrzowskich spotkań w tym roku. Po niej doszło do zmiany lidera.
To jest piękno sportu, piękno piłki nożnej. Przemyski Czuwaj, który przez wiele tygodni dość wygodnie siedział w fotelu lidera tabeli i wszystko wskazywało na to, że zostanie mistrzem jesieni, został z niego zrzucony. Ekipa Marka Rybkiewicza potrafiła wygrać w Przeworsku, potrafiła w Sieniawie, czyli z mocnymi zespołami, a nie potrafiła wywieźć nawet punktu z Wólki Pełkińskiej, przegrywając ze słabo spisującą się Wólczanką. Wobec pewnej wygranej rezerw Pogoni-Sokoła w Świętem, to właśnie lubaczowianie zdystansowali przemyślan. Tych załatwiła legenda regionalnej piłki. Mimo upływu lat, on wciąż „to” ma. Krzysztof Pietluch. Ile w swojej karierze strzelił bramek, pewnie sam nie wie, ale skoro kierowanie piłki do siatki wciąż go cieszy, niechże robi to dalej! Ale to nie jedyna niespodzianka w przedostatniej w tym roku kolejce. Bo przecież takową jest porażka u siebie Startu Lisie Jamy z Orłem Torki. Nie do końca takowym jest natomiast remis w Urzejowicach. Promyk imponuje przez całą rundę, ale mierzył się u siebie z ekipą nieobliczalną, jaką jest Piast Tuczempy. I Piast po raz kolejny udowodnił, że jak się zmobilizuje, że jak chce, wiele może. Zabrał dwa punkty Promykowi i przed ostatnią kolejką sytuacja w tabeli jest taka, że 7. Piast teoretycznie może awansować nawet na 3. miejsce, bo traci do… Promyka trzy punkty. Dystans do liderów zmniejszył i Orzeł Przeworsk, i Sokół Sieniawa. Dla tych pierwszych hat-tricka ustrzelił Rafał Michalik. Zawodnik, który w tej lidze powinien rządzić, ale do tej pory nie do końca się odnajdował. Trójpak zapisał na swoim koncie także Alan Nowogrodzki. To w ogromnym stopniu przyczyniło się do pewnej wygranej chimerycznej Gorliczanki z jeszcze bardziej chimerycznym w tym sezonie Płomieniem Morawsko. W Lesznie doszło do starcia outsiderów. Remis w tym spotkaniu nikogo nie usatysfakcjonował. W: Pruchniku, Świętem, Lesznie i Tryńczy będzie pewnie bardzo nerwowa zima. Bo wiosną trzeba będzie odrabiać straty, by nie spotkać się z A-klasową rzeczywistością.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze