Każdy ochotnik przebywający na terenie MOSiR może wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Ratownicy medyczni raz w tygodniu będą udzielać nieodpłatnych instrukcji. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”. O termin kolejnego pokazu trzeba pytać w MOSiR. Kilkudziesięciu mieszkańców już się przeszkoliło!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze