Reklama

Lubaczowianie odebrali darmowe jabłka

22/04/2016 09:33

W poniedziałek, 18 kwietnia, na terenie Targowiska Miejskiego „Mój Rynek” w Lubaczowie nieodpłatnie rozdawano mieszkańcom miasta jabłka .

Owoce wydawano pomiędzy godziną 10 a 12. Akcja wzięła się z inicjatywy Klubu Honorowych Dawców Krwi „Krwinka” z Lubaczowa. Darmowe owoce[paywall] spotkały się z ogromnym zainteresowaniem miłośników witamin, którzy w długiej kolejce czekali na odbiór jabłek. Pomimo deszczowej pogody chętnych nie brakowało. Pierwszy raz od czasu otwarcia Targowisko Miejskie przy ulicy Handlowej przeżyło taki najazd ludzi, bo na co dzień to, mimo że zadaszone i z węzłem sanitarnym, ze względu na kiepską lokalizację stoi puste.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości