Reklama

Lubaczowianka podtruła się czadem

Do zdarzenia doszło dziś rano, 6 bm., ok. godz. 4, w Lubaczowie.

Policjanci i strażacy przypuszczają, że przyczyną podtrucia mógł być czad ulatniający się z pieca kaflowego przez niedrożne przewody kominowe. Domu był też słabo wentylowany.

 76-letnia kobieta z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla została przewieziona do szpitala.

Policjanci KPP Lubaczów apelują: aby pamiętać o niebezpieczeństwie, jakie niesie ze sobą tlenek węgla i właściwie zabezpieczać własne domy i mieszkania. Pozwoli to ochronić nasze życie oraz życie naszych bliskich. Ryzyko zatrucia tlenkiem węgla można zminimalizować poprzez zainstalowanie w domu lub mieszkaniu czujnika tlenku węgla. Podnosi ona poziom bezpieczeństwa w pomieszczeniach, zmniejsza ryzyko zaczadzenia oraz pozwala na szybką reakcję w sytuacji zagrożenia życia.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości