13 i 14 lipca, w godzinach od 9 do 17, przemyślanki, i nie tylko, mogą skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych w specjalnie zaprojektowanym mammobusie, który stanął obok Urzędu Miejskiego.
Przed przystąpieniem do badania należy jedynie wypełnić ankietę, która dostarczy specjalistom informacji niezbędnych do dokonania pełniejszej oceny zdjęć. Jedno badanie obejmuje 4 projekcje (po 2 projekcje na każdą pierś).
Badaniami zostaną objęte kobiety w wieku 50 do 69 lat (rocznik 1948-1967), które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnych badań.
Rejestracja telefoniczna pod nrem tel. 58 767 34 55 oraz 58 767 34 77.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze