Takie motto przyświeca najnowszej wystawie jarosławskiego Zbigniewa Polita Bieszczadzkie remedia eksponowanej w przemyskim Centrum Kulturalnym. To pierwsza pokazywana w Przemyślu, a zarazem już 21. autorska wystawa fotografika.
| Zbigniew Polit jest z powołania fotografikiem, a z profesji konstruktorem maszyn, wynalazcą i producentem, mieszka w Jarosławiu. Zorganizował już 21 wystaw autorskich na terenie kraju i Litwy. Jest członkiem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców. |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze