Reklama

Masz dość zgiełku? Ewakuuj się w Bieszczady!

Takie motto przyświeca najnowszej wystawie jarosławskiego Zbigniewa Polita Bieszczadzkie remedia eksponowanej w przemyskim Centrum Kulturalnym. To pierwsza pokazywana w Przemyślu, a zarazem już 21. autorska wystawa fotografika.

Zbigniew Polit jest z powołania fotografikiem, a z profesji konstruktorem maszyn, wynalazcą i producentem, mieszka w Jarosławiu. Zorganizował już 21 wystaw autorskich na terenie kraju i Litwy. Jest członkiem Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości