Policja poszukuje osób, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia.
Do samopodpalenia doszło we wtorek (7 bm.), ok. godz. 12.15, przy ul. Kustronia w Rzeszowie.
Policjanci, którzy pełnili służbę w pobliskim sądzie, pobiegli na ratunek mężczyzny, na którym płonęło ubranie. Przybyli strażacy i pogotowia. Ciężko poparzonego mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie 8 bm., przed godz. 10, niestety zmarł.
Rodzina potwierdziła, że to 40-letni rzeszowianin. Ustalono, że powodem jego działania były względy osobiste. Obecnie wykluczono inne motywy.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze