Reklama

Mężczyzna, który wczoraj podpalił się w Rzeszowie, zmarł w szpitalu

Policja poszukuje osób, które były świadkami tego tragicznego zdarzenia.

Do samopodpalenia doszło we wtorek (7 bm.), ok. godz. 12.15, przy ul. Kustronia w Rzeszowie. 

Policjanci, którzy pełnili służbę w pobliskim sądzie, pobiegli na ratunek mężczyzny, na którym płonęło ubranie. Przybyli strażacy i pogotowia. Ciężko poparzonego mężczyznę przewieziono do szpitala, gdzie  8 bm., przed godz. 10, niestety zmarł. 

Rodzina potwierdziła, że to 40-letni rzeszowianin. Ustalono, że powodem jego działania były względy osobiste. Obecnie wykluczono inne motywy. 

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.  


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości