Reklama

Mężczyzna skoczył z mostu kolejowego do Sanu [ZDJĘCIA]

09/01/2017 23:08

Dzięki szybkiej akcji służb ratowniczych udało się uratować mężczyznę, który w poniedziałek wieczorem wskoczył do Sanu.

W poniedziałek po godz. 19 przechodnie zobaczyli w rzece mężczyznę. Chwilę wcześniej skoczył on z mostu kolejowego.

Ponieważ płynął blisko brzegu, strażakom udało się go szybko wyciągnąć. Jeden z nich – asekurowany za pomocą liny – wszedł do wody i na wysokości supermarketu Leclerc wyciągnął desperata.

Mężczyzna został przekazany ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala.


fot.Paweł Bugira
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m - niezalogowany 2017-01-10 07:38:02

    Bieda i brak perspektyw na przyszłość?Trzeba człowieka zrozumieć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jam - niezalogowany 2017-01-10 10:16:03

    Jaki jełop

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zgroza - niezalogowany 2017-01-10 10:19:01

    No jeśli nie dawał se rady mogl się kogos poradzić a nie skakać ludziom już czasami rozumu brakuje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama