Do tragicznego wypadku doszło wczoraj, 15 br., przed godz. 15 w Kobylu.
Policjanci z KPP Strzyżów ustalili wstępnie, że mężczyzna przewoził drzewo z lasu. W pewnym momencie ciągnik przewrócił się i go przygniótł. W wyniku doznanych obrażeń 52-letni mieszkaniec Kobyla zmarł.
Trwa wyjaśnianie koliczności tego nieszczęśliwego wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wywozil drewno,drzewem jest do chwili sciecia
"Umarłe drzewa proszą o litość umarłe drzewa przed śmiercią krzyczą. Już czas, już czas, już czas !!! YOUTUBE.COM - KSU - UMARŁE DRZEWA
Wywozil drewno,drzewem jest do chwili sciecia
"Umarłe drzewa proszą o litość umarłe drzewa przed śmiercią krzyczą. Już czas, już czas, już czas !!! YOUTUBE.COM - KSU - UMARŁE DRZEWA