5 tysięcy maseczek, 200 litrów płynu do odkażania i 250 przyłbic zostało przekazanych do szpitala wojewódzkiego w Przemyślu. Środki ochronne zostały kupione z pieniędzy zebranych w czasie zbiórki.
Akcję zainicjował klub radnych Wspólnie dla Przemyśla. Dołączyli do niej radni z innych klubów, a także wielu mieszkańców miasta i okolic. Dzięki zbiórce prowadzonej na stronie zrzutka.pl zakupiono 5 tysięcy maseczek ochronnych, 200 litrów płynu do odkażania i 250 przyłbic. W imieniu prezydenta i przemyskiego samorządu wsparcie dla szpitala wojewódzkiego przekazał pracownikom placówki kierownik biura prezydenta Maciej Wolański.
Zbiórka ma być prowadzona dalej i produkty będą nadal dostarczane do szpitala na Monte Cassino.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy w Polsce na wszystko trzeba się zrzucać?????A gdzie jest Poseł,który wiecej szkodzi niż pomaga Szpitalowi???
Czy w Polsce na wszystko trzeba się zrzucać?????A gdzie jest Poseł,który wiecej szkodzi niż pomaga Szpitalowi???