Reklama

Miasto i mieszkańcy wsparli szpital

25/04/2020 09:06

5 tysięcy maseczek, 200 litrów płynu do odkażania i 250 przyłbic zostało przekazanych do szpitala wojewódzkiego w Przemyślu. Środki ochronne zostały kupione z pieniędzy zebranych w czasie zbiórki.

Akcję zainicjował klub radnych Wspólnie dla Przemyśla. Dołączyli do niej radni z innych klubów, a także wielu mieszkańców miasta i okolic. Dzięki zbiórce prowadzonej na stronie zrzutka.pl zakupiono 5 tysięcy maseczek ochronnych, 200 litrów płynu do odkażania i 250 przyłbic. W imieniu prezydenta i przemyskiego samorządu wsparcie dla szpitala wojewódzkiego przekazał pracownikom placówki kierownik biura prezydenta Maciej Wolański.

Zbiórka ma być prowadzona dalej i produkty będą nadal dostarczane do szpitala na Monte Cassino.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kij - niezalogowany 2020-04-25 12:03:34

    Czy w Polsce na wszystko trzeba się zrzucać?????A gdzie jest Poseł,który wiecej szkodzi niż pomaga Szpitalowi???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości