Reklama

Miejska Gra Filmowa w Przemyślu

Coś dla wielbicieli kina i dobrej zabawy – V edycja Filmowej Gry Miejskiej. Będzie to okazja do przypomnienia sobie ulubionych filmowych scen, cytatów czy bohaterów oraz powiedzeń, które na stałe zagościły w naszym języku.

Hasło przewodnie tegorocznej gry to: Świat filmów Tima Burtona – będzie kreatywnie, kolorowo i fantastycznie! Udział w grze mogą wziąć gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami 1 czerwca, w godz. 9 – 15. Zgłoszenia można wysyłać na adres: bemjamus@poczta.onet.pl. Organizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Przemyślu. Tam też o godz. 9 odbędzie się rejestracja uczestników.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kiuytrewq - niezalogowany 2017-06-01 14:00:34

    Podpalili polską szkołę na Ukrainie! "http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ktos-podpalil-polska-szkole-w-mosciskach-na-ukrainie-na-tle-narodowosciowym/hh5hhcn

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości